Najbližší program

 

25. 10. 2018

Mentalita víťaza – Vrcholoví športovci hrajú svoje zápasy priemerne dvakrát v týždni a pripravujú sa na ne dlhodobo. A čo my, ktorí „hráme“ svoje zápasy každý deň, dokonca aj niekoľko zápasov v jeden deň? Čo naša príprava? Sme pripravení, to úspešne ustáť a zároveň rásť? Nielen dnes a zajtra, ale dlhodobo? Prednáška o porozumení pravej podstaty víťazstva. O objavení vlastného potenciálu. O tom, že Mentalitu víťaza si môže osvojiť každý z nás.
Príďte sa pozrieť na prednášku Petra Bielika, mentálneho kouča profesinálnych športovcov. Vstup je voľný.

FB EVENT

26. 10. 2018

Red Bull Rampage 2018 – Už po trinásty krát budeme svedkami jedného z najväčších bikových podujatí na svete. Príď si ho pozrieť ku nám, pustíme si ho live, dáme si drink a so zaťatými zubami budeme sledovať, ako dopadne súboj na skalách v Utahu tento rok. Vidíme sa na premietaní Red Bull Rampage 2018

FB EVENT

8. 11. 2018

Premietanie: The Coalition The Movie The Sequel– Pozývame ťa na wakeboard / wakeskate náklad partičky z Valdosta Wake Compound, ktorej nechýba kreativita, odvaha a najmä obrovské skills.
Vo filme uvidíš najväčšieho týpka wakeboardovej scény Wesley Mark Jacobsena, ktorý stojí za strihom a editom tohoto filmu, Quinn Silvernala, ktorý je spoluvlastníkom obľúbeného strediska VWC alebo Olivera Breumlunda z Dánska. Wakeskating zastúpi držiteľ triku roka Travis Doran.

FB EVENT

9. 11. 2018

Photo exhibiton X Erik Tomašák – Výstava práce nášho kolegu, kámoša a top fotografa, Erika Tomašáka. Pri hudbe, proseccu a spolu so zaujímavými ľudmi odprezentuje výber svojcih fotografií a poďakuje sa všetkým, ktorí v tom idú s ním.

 

FB EVENT