Program na september

 

 

13. 9. 2018

Premietanie Etnies – Album – Etnies predstavuje prvý celovečerný film od roku 1995. Tím Etnies priníáša unikátnu kolekciu skateboardingu – od kreativity Nicka Garcia a Ryana Laya po surovú silu Chrisa Joslina a Ryana Shecklera. Tím cestoval tri roky po piatich kontinentoch a hľadal tie najlepšie lokality. Príď posúdiť, či sa im to podarilo.

FB EVENT

14. 9. 2018

Naše prvé narodeniny – Hangair má jeden rok! Za dvanásť mesiacov fungovania sme makali na tom, aby sme vytvorili čo najlepšie podmienky pre športy, ktoré máme radi. Sme len malé ročné decko, ktoré chce rásť, preto príď v piatok k nám osláviť, čo sme stihli a pripiť na to, čo nás čaká.

FB EVENT

28. 9. 2018

Premiéra Andy Irons – Kissed by God – Slovenská premiéra filmu o surfovej legende Andym Ironsovi, jeho víťazstvách ako aj prehre s afektívnou bipolárnou poruchou. Pridajte sa a poďte si pozrieť jeden naozaj silný príbeh z dielne Teton Gravity Research.

FB EVENT

29. 9. 2018

Premiéra Absinthe films – Stay Tuned – Absinthe films k nám znovu prichádzajú s poriadnou peckou. Skupinka okolo Justina Hostynka precestovala kvôli najlepšiemu snehu celý svet, no vo filme nebudú chýbať ani kreatívne streetové kúsky. Chalani si so sebou na premiéru donesú spriatelenú kalifornskú zostavu Easy Giant, ktorá predstaví najnovší album Old Dance.

FB EVENT