Najbližší program

 

premietanie hngr

 

7. 3. 2019

Hangair Kino: THE WAVE I RIDE – The Story of Big Wave Surfer Paige Alms – Paige Alms patrí medzi elitnú skupinu surferov, ktorí venujú svoje životy jazdeniu gigantických vĺn. Vyrastala na ostrove Maui, kde voda bola vždy súčasťou jej každodenného života. S odvahou v srdci a s obrovskými vlnami za domom bolo nevyhnutné, aby Paige dobila akúkoľvek vlnu, ktorú oceán poslal.

FB EVENT

14. 3. 2019

Hangair Kino: Rusty Toothbrush – #DutyFreeCorruption a Poveri Noi – Spolupráca profesionálnych snowboardistov, filmárov, fotografov, ktorí nám pod produkciou Alexa Stewarta prinášajú snowboardové potešenie v podobe filmov #Dutyfreecorruption a Poveri Noi. O kvalitné jazdenie ale aj zábavu nebude núdze, vo filmoch sa predstavia riders ako Alex Stewart, Tyler Chorlton, Davide Boggio, a aj náš český brat Dušan Kríž. Nenechaj si ujsť týchto bláznov na doskách!

This Rusty Toothbrush can only get rustier before our teeth get cleaner.

FB EVENT

21. 3. 2019

Večer vlastných videí v Hangair – Natáčaš si svoje športové výkony? Máš pocit, že tvoje videá svojou kvalitou vytŕčajú z davu a zaslúžia si väčšiu pozornosť? Potom neváhaj ani sekundu a pošli nám do správy odkaz na svoju produkciu (link na video). Zo všetkých prihlásených videí spravíme selekciu a výber toho najlepšieho budeme premietať u nás v hale. Vstup je voľný.

FB EVENT

28. 3. 2019

Hangair Skate night – Movie, quiz & sesh – Večer pre všetkých skaterov! Príď si pojazdiť naše legendárne miniučko, dať si pivko, pozrieť film od Element a zapoj sa do skate kvízu! Pokiaľ si myslíš, že ovládaš skateboarding nie len v praxi, ale vyznáš sa v ňom aj po teoretickej stránke, nepremeškaj túto výnimočnú sesh! Premietať budeme najnovšie video od Element – PEACE, v ktorom uvidíš jazdiť riderov ako Brandon Westgate, Evan Smith či Nyjah Huston. Vstup free!

FB EVENT