ŠTVRTKOVÉ HANGAIR KINO 

KAŽDÝ ŠTVRTOK O 21:30 – Letné kino plné akčnej zábavy! Štvrtok je malý piatok a my ho oslavujeme akčným filmom na našej excelentnej záhrade! Príď si ho užiť s nami!

 

4.7. 2019

PICNIC & MOVIE NIGHT: Chasing Mavericks – Čaká nás ďalšie štvrtkové kino spojené s piknikom na excelentnej záhrade v Hangairi! Tento krát sme pre teba pripravili surfovú nálož. Pozrieme si spolu skvelý film Chasing Mavericks, k dispozícií budú opäť piknikové košiky v troch verziách a na bare ťa čaká exotický signature drink večera.

FB EVENT

11.7. 2019

Štvrtkové koncertné kino – Festivalové sezóna je tu! Chceš si užiť skvelý koncert svetovej kapely už vo štvrtok, no v piatok musíš ešte do práce? V tom prípade štvrtkuj v Hangairi. V našom vonkajšom kine si na obrovskom plátne so skvelým zvukom pustíme záznam zo skvelého koncertu legendárnej kapely. O tom, ktorý koncert spolu zažijeme, rozhodneš aj ty. Tak sa vidíme vo štvrtok!

FB EVENT

18.7. 2019

Štvrtkové koncertné kino –Štvrtok je malý piatok a my ho oslavujeme akčným premietaním na našej záhrade! Príď si s nami vychutnať film pod holým nebom. Premietať začíname o 21:30. Tento štvrtok si spolu pozrieme akčný film Point Break (Bod Zlomu)!

FB EVENT

 

27.7. 2019

SKATE WARS – Akčná sobota na teba čaká v Hangairi! Celodenný skateboarding, súťaže, grilovanie, vychladené pivko a koncert s afterkov ako čerešnička na torte! Píš si tento dátum do kalendára, viac info nájdeš na FB evente.

FB EVENT

PIATKOVÁ HUDBA V RAMPE

PIATOK OD 19:00 – Koncert v skate rampe zažiješ jedine v Hangairi! V piatky ťa čaká živá hudba na našej excelentnej záhrade! Príď si užiť koncert na jedinečnom pódiu s vychladeným pivkom a výhľadom na Karpaty.

5.7. 2019

PIATKOVÁ HUDBA V RAMPE: Červený Bicykel – Prvý júlový piatok si na našej letnej záhrade vychutnáme koncert kapely Červený Bicykel! Jedinečný stage zo skate-ovej urampy máš možnosť zažiť jedine v Hangairi. Okrem toho si u nás môžeš pripraviť dobroty na grile, opiecť špekačky na ohnisku, a na bare ti načapujeme vychladené pivko.

FB EVENT

26.7. 2019

PIATKOVÁ HUDBA V RAMPE: LANNNE & Sedembolestný Panic Mário –V piatok 26.7. ťa na našej excelentnej záhrade čaká skvelý hudobný zážitok! Prinesieme ti dva super koncerty od projektu Lannne a kapely Sedembolestný Panic Mário. Môžeš sa tešiť na skvelú hudbu, grilované dobroty, vychladné pivko a signature drink večera. VSTUP JE FREE!

FB EVENT

 

28.7. 2019

Brunch, grill & yoga by Doda & Kolachella – Príď si s nami zacvičiť jogu a naštartuj sa do skvelého dňa. Čaká ťa brunch, na ktorý ti neskutočné dobroty pripravia Doda a Kolachella! Viac info nájdeš na FB evente.

FB EVENT