ČASTÉ OTÁZKY

PRVÁ NÁVŠTEVA HANGAIR

Každého návštevníka Hangairu pri prvom vstupe požiadame o podpísanie súhlasu s prevádzkovým poriadkom – STIAHNI TU. Aby si pri druhej návšteve vyhlásenie nepodpisoval znova, tvoje údaje si zapíšeme do nášho systému.

Máš menej ako 18 rokov? Potrebujeme Vyhlásenie o zodpovednosti pri ujme na zdraví podpísané zákonným zástupcom – STIAHNI TU. Vyber si, koľko času a v akej zóne chceš stráviť a využi rezervačný systém, ktorý NÁJDEŠ TU.

Vďaka rezervácii si zatrénuješ naplno a bez čakania. Ako funguje rezervačný systém zistíš nižšie. V Hangairi nepotrebuješ žiadny kurz, náš vyškolený personál dohliadne na tvoju bezpečnosť. Prečítaj si náš prevádzkový poriadok.

Aby si mal v Hangairi dostatok priestoru na tréning, zarezervuj si časový blok. Ak však chceš prísť do haly a skúsiť to bez rezervácie, je to v poriadku – na recepcii ti blok rezervujeme.

Bloky sa vždy začínajú aj končia každú pol hodinu počas otváracích hodín od 14:00 do 21:00. Ak si zabookuješ viac hodín po sebe, ušetríš. Preto si pozorne pozri náš cenník. V rezervačnom systéme si jednoducho vyberieš konkrétny priestor či kurz, prihlásiš sa na kemp alebo sútaž.

Vyber si službu, počet hodín, ktoré chceš u nás stráviť, dátum čas. Následne vyberieš počet ľudí, ktorí budú športovať a pokiaľ nám chceš niečo odkázať, máš na to priestor v poznámke.

Na dokončenie rezervácie ti treba zadať menoemail telefónne číslo. Ak máš na Visblee účet jednoducho sa prihlásiť a potvrdíš rezerváciu.

Nepodarí sa ti dostaviť sa na rezervovaný termín? Rezerváciu môžeš jednoducho presunúť, alebo úplne zrušiť. Ale pozor, najneskôr jednu hodinu pred daným termínom!

ĎALŠIE OTÁZKY

Pre všetkých športovcov, ktorí chcú posúvať svoje limity v najbezpečnejších podmienkach – od úplných začiatočníkov až po profesionálov. Na svoje si prídu milovníci trampolín, gymnastiky, parkouru, skateboardu či kolobežiek.

Nie. Pred vstupom na športovisko si však musíš preštudovať bezpečnostné pokyny a všeobecné pravidlá a podpísať vyhlásenie, že budeš dbať na bezpečnosť seba aj druhých. Na to, aby ti naozaj nič nehrozilo, dohliadame aj my – personálom a kamerami.

Rezervácia potrebná nie je, avšak ak si chceš byť istý, že budeš mať na tréning dostatok miesta, použi rezervačný systém. Nájdeš to PRIAMO TU.

Nie si fanúšikom moderných technológií? Príď do Hangairu a takmer všetko za teba vybaví náš personál.

Rezervovať si priestor či kurz môžeš aj telefonicky na našom recepčnom čísle +421 948 918 151.

Nič sa nedeje. Rezerváciu si môžeš zrušiť najneskôr 1 hodinu pred začiatkom tvojho vstupu na športovisko priamo cez rezervačný systém alebo telefonicky na našom recepčnom čísle +421 948 918 151. 

Zasekol si sa v kolóne alebo nestíhaš a vieš, že budeš meškať? Daj nám to vedieť telefonicky na čísle +421 948 918 151. V prípade, že neprídeš do 10 minút od začiatku rezervovaného času, rezervácia bude zrušená.

Športové oblečenie, ktoré prispôsobíš tréningu. Stačia šortky a tričko s krátkym rukávom. Na trampolínach môžeš skákať v ponožkách.

 

Gratulujeme ti, máš pred sebou kopec parádnych zážitkov. Pred prvou návštevou si však do haly zober so sebou podpísané vyhlásenie súhlasu s prevádzkovým poriadkom svojím zákonným zástupcom. Nájdeš ho TU.

Všetko potrebné nájdeš v požičovni alebo si to kúpiš v našom športovom obchode.

Naša adresa je Pri starom letisku 3/B, 831 07 Bratislava, Slovensko

 

Z diaľnice

Z diaľnice D1 zo smeru Žilina/Trnava použi zjazd 14, Vajnory. Za čerpacou stanicou Slovnaft odboč vpravo na cestu 502 Pezinok/Rača/Vajnory. Na svetelnej križovatke odboč vľavo a na najbližšom kruhovom objazde použi tretí výjazd.

Z diaľnice D1 zo smeru Brno/Viedeň/Budapešť odboč na Rača/Zlaté piesky a pokračuj rovno k najbližšiemu kruhovému objazdu, na ktorom  použiješ tretí výjazd.

 

MHD

Pre jednoduchšiu orientáciu v autobusových linkách použi portál www.imhd.sk. Najbližšia zástavka pri Hangairi je OC Vajnory.

 

Z letiska M. R. Štefánika

Nastúp na zastávke Letisko na autobus číslo 96 a vystúp na Vozovňa Trnávka (zastávka je na znamenie).

Tu prestúpiš na linku 53 (smer Vajnory-konečná) alebo 65 (smer Rača-Tbilská) a vystúpiš na zastávke OC Vajnoria (zastávka je na znamenie).

 

Z vlakovej stanice

Nastúp na zastávke Hlavná stanica na autobus číslo 61 (smer Letisko M. R. Štefánika) a vystúp na Trnavská .

Tu prestúpiš na linku 53 (smer Vajnory-konečná), na zastávke OC Vajnoria (zastávka je na znamenie) vystúpiš a odtiaľto už Hangair uvidíš.

 

Vzdialenosti

Viedeň – Hangair: 89 km
Budapešť – Hangair: 211 km
Brno – Hangair: 145 km

Tréningový pitný režim ti zabezpečí Bar na našej recepcii.Máme výbornú kávu, snacky, nachosky aj superrýchlu Wi-Fi. Na športovisko si aj kvôli svojej bezpečnosti zober len uzatvárateľnú fľašu s čistou vodou a žiadne jedlo.

KURZY

Na výber máš z obrovského množstva akčných kurzov – od gymnastiky, ktorá je základom každého športu, cez parkour, kde sa naučíš rotácie a všetky možné cool triky, až po kurzy kolobežiek a skateboardingu pre budúcich majstrov. Novinkou je aj gymnastika v Starom meste!

Pre rodičov s deťmi zas máme výborné doobedné cvičenie s profi trénermi, pre deti v kategórií 24-36 mesiacov.

Kompletný zoznam a možnosť prihlásiť sa nájdeš TU.

Prihlásiť sa na kurzy dá jednoducho – stačí si len vybrať kurz alebo cvičenie, o ktoré máte záujem, z našej ponuky TU.

Odpovede na časté otázky týkajúce sa doobedných cvičení a poobedných kurzov nájdete TU.