ČASTÉ OTÁZKY

PRVÁ NÁVŠTEVA HANGAIR

Každého návštevníka Hangairu pri prvom vstupe požiadame o podpísanie súhlasu s prevádzkovým poriadkom – STIAHNI TU. Aby si pri druhej návšteve vyhlásenie nepodpisoval znova, odfotíme ťa a vytvoríme ti účet.

Máš menej ako 18 rokov? Potrebujeme Vyhlásenie o zodpovednosti pri ujme na zdraví podpísané zákonným zástupcom – STIAHNI TU. Vyber si, koľko času a v akej zóne chceš stráviť a využi náš rezervačný systém.

Vďaka nemu si zatrénuješ naplno a bez čakania. Ako funguje rezervačný systém zistíš nižšie. V Hangairi nepotrebuješ žiadny kurz, náš vyškolený personál dohliadne na tvoju bezpečnosť. Prečítaj si náš prevádzkový poriadok.

Aby si mal v Hangairi dostatok priestoru na tréning, zarezervuj si časový blok. Ak však chceš prísť do haly a skúsiť to bez rezervácie, je to v poriadku – na recepcii ti blok rezervujeme.

Bloky sa vždy začínajú aj končia každú celú hodinu počas otváracích hodín od 10:00 do 23:00. Ak si zabookuješ viac hodín po sebe, ušetríš. Preto si pozorne pozri náš cenník. V rezervačnom systéme si jednoducho vyberieš konkrétny priestor alebo aj celú halu. Čo môžeš robiť v ktorej časti Hangairu? Pozri sa na mapu haly..

Vyber si dátum a v pravej časti si zarezervuj čas. Keď sa pri výbere pomýliš, klikni znova na rovnaký časový blok. A teraz posledný krok – klikni naREZERVOVAŤ”. Ešte nie si u nás zaregistrovaný? Bez registrácie to nejde, tu však bez problémov stihneš za minútu.

Rezervoval si si miesto a nemôžeš prísť? Ak rezerváciu zrušíš do 12 hodín, kredit vrátime na tvoj účet. Nestihol si rezerváciu zrušiť? Bohužiaľ, tvoj kredit prepadne, pretože namiesto teba mohol trénovať niekto iný. Ak máš permanentku, prvýkrát ti to prepáčime. Druhýkrát tiež, ale už si budeš môcť rezervovať blok iba na recepcii v Hangairi. Možnosť internetovej rezervácie ti však po 30 dňoch obnovíme.

Moja zóna – Získaj okamžitý prehľad o svojich rezerváciách, platbách, kreditoch a ušetri čas.

ĎALŠIE OTÁZKY

Pre všetkých športovcov, ktorí chcú posúvať svoje limity v najbezpečnejších podmienkach – od úplných začiatočníkov až po profesionálov. Na svoje si prídu milovníci trampolíny, snowboardu, BMX, skateboardu či freeski.

Nie. Pred vstupom na športovisko si však musíš preštudovať bezpečnostné pokyny a všeobecné pravidlá a podpísať vyhlásenie, že budeš dbať na bezpečnosť seba aj druhých. Na to, aby ti naozaj nič nehrozilo, dohliadame aj my – personálom a kamerami.

Áno aj nie. Ak chceš mať na tréning dostatok miesta, použi rezervačný systém. Priestor si rezervuješ priamo na našej stránke. Nie si fanúšikom moderných technológií? Príď do Hangairu a takmer všetko za teba vybaví náš personál.

Nič sa nedeje. Rezerváciu si môžeš zrušiť najneskôr 1 hodinu pred začiatkom tvojho vstupu na športovisko.

Športové oblečenie, ktoré prispôsobíš tréningu. Plánuješ trénovať skoky na lyžiach z 9-metrovej veže? Dlhé tričko s teplákmi je ideálne. Snowflex® sa snaží kopírovať vlastnosti snehu, no pri páde si na ňom môžeš oblečenie zničiť.

Neplánuješ trénovať na Snowflexe®? Potom ti stačia šortky a tričko s krátkym rukávom. Na trampolínach môžeš skákať v špeciálnych cvičkách, ktoré nájdeš aj v našom obchode.

Gratulujeme ti, máš pred sebou kopec parádnych zážitkov. Pred prvou návštevou si však do haly zober so sebou podpísané vyhlásenie súhlasu s prevádzkovým poriadkom svojím zákonným zástupcom. Nájdeš ho TU.

Všetko potrebné nájdeš v požičovni alebo si to kúpiš v našom športovom obchode.

Naša adresa je Pri starom letisku 3b, 831 07 Bratislava, Slovensko

 

Z diaľnice

Z diaľnice D1 zo smeru Žilina/Trnava použi zjazd 14, Vajnory. Za čerpacou stanicou Slovnaft odboč vpravo na cestu 502 Pezinok/Rača/Vajnory. Na svetelnej križovatke odboč vľavo a na najbližšom kruhovom objazde použi tretí výjazd.

Z diaľnice D1 zo smeru Brno/Viedeň/Budapešť odboč na Rača/Zlaté piesky a pokračuj rovno k najbližšiemu kruhovému objazdu, na ktorom  použiješ tretí výjazd.

 

MHD

Pre jednoduchšiu orientáciu v autobusových linkách použi portál www.imhd.sk. Najbližšia zástavka pri Hangairi je OC Vajnoria.

 

Z letiska M. R. Štefánika

Nastúp na zastávke Letisko na autobus číslo 96 a vystúp na Vozovňa Trnávka (zastávka je na znamenie).

Tu prestúpiš na linku 53 (smer Vajnory-konečná) alebo 65 (smer Rača-Tbilská) a vystúpiš na zastávke OC Vajnoria (zastávka je na znamenie).

 

Z vlakovej stanice

Nastúp na zastávke Hlavná stanica na autobus číslo 61 (smer Letisko M. R. Štefánika) a vystúp na Trnavská .

Tu prestúpiš na linku 53 (smer Vajnory-konečná), na zastávke OC Vajnoria (zastávka je na znamenie) vystúpiš a odtiaľto už Hangair uvidíš.

 

Vzdialenosti

Viedeň – Hangair: 89 km
Budapešť – Hangair: 211 km
Brno – Hangair: 145 km

Tréningový pitný režim ti zabezpečí Bar&Chill alebo nealko bar na recepcii. V Bar&Chill máme výborné sendviče, kávu, pivo aj superrýchlu Wi-Fi. Na športovisko si aj kvôli svojej bezpečnosti zober len uzatvárateľnú fľašu a žiadne jedlo.