O hale

Hangair sídli v bratislavských Vajnoroch na ploche starého letiska. Spoznáš nás podľa červenej fasády a veľkého loga! Keď vstúpiš do Hangairu, môže byť z teba ktokoľvek – profi gymnasta? Frajer na trampolínach? Budúci víťaz X-Games? Alebo si to proste ty, čo kvalitne tráviš čas športom a zábavou v jednom. 

„Každý deň je zo mňa iný športovec.”

V Hangairi môžeš byť kýmkoľvek. A kľudne aj každý deň niekym iným. V pondelok si prídeš vyskúšať kurz skateboardingu. V utorok ťa čaká lekcia gymnastiky – rozhýb a ponaťahuj svoje telo! V stredu si môžeš dať funkčný tréning v Runway crossfit, ktorý sídli v Hangairi. Nebavil ťa skate? Tak príď vo štvrtok na lekciu freestyle kolobežky! V piatok to večer zakonči na parkourom s top trénerom. A cez víkend si daj stretko na trampolínach s kamošmi, alebo u nás zorganizuj akčnú oslavu, či teambuilding – so zábavou, športom, aj barom.

“Nie sme len priestor.”

Hangair nie je len “športová hala vo Vajnoroch”. Je to komunita. Je to klub. Je to priestor, pre tvoje sebavyjadrenie. U nás môžeš trénovať, zabávať sa, relaxovať, posúvať svoje limity. Môžeš si vyskúšať desiatky športov. Vyčistiť si hlavu. Stretnúť sa s kamošmi. Pre začiatočníkov ale aj pokročilejších máme množstvo kurzov, do ktorých sa môžu zapojiť (takmer) všetky vekové kategórie. Pre tých akčnejších máme aj individuálne lekcie s profi trénermi. Ak si chceš prísť len voľne zaskákať alebo zajazdiť, nie je problém – stačí si rezervovať miesto.

Chceš vyskúšať niečo nové, naučiť sa nový šport? Vyber si z našej širokej škály kurzov – skateboarding, kolobežky, trampolíny, gymnastika, parkour… 

Potrebuješ poriadne popracovať na nejakých trikoch, alebo chceš využiť tréningový čas úplne naplno? Dohodni si individuálku s našimi top trénermi! 

Snívaš o nezabudnuteľnej narodeninovej oslave, na ktorú budú všetci s nadšením spomínať? Bookni si akčnú Hangair oslavu s animátorom, skvelým programom a posedením v kaviarni!

Hangair nájdeš aj v Starom meste. V skateparkoch po celej Bratislave. Na festivaloch…

Presne tak, nie sme len miesto, pretože sme sa rozrástli na rozličné lokality. Naše kurzy sa konajú aj v bratislavskom Starom Meste . Individuálne tréningy skateboardingu a kolobežiek si vieš dohodnúť aj v outdoor skateparkoch v rámci BA. Pre malé deti robíme program na festivale Vševedko s Starej tržnici. Pre tých starších zas nájdeš Hangair zónu na letnom festivale Grape…

PRIESTORY

TRAMPOLÍNY

Na poschodí športoviska sa nachádza trampolínová časť Hangairu – nie sú to však hocikaké trampolíny. Freestylové EUROTRAMP trampolíny potešia všetkých nadšencov parkouru, gymnastiky, jumpingu ale aj fanúšikov akčnej zábavy s priateľmi, rodinov alebo deťmi. Či už je to prvý krát, čo skáčeš na trampolínach a chceš sa “vyblázniť”, alebo je tp súčasť tvojho tréningu. Vybrať si môžeš z veľkej 5x5m trampolíny s tenším výpletom (ideálne na zábavné skákanie, freestyle triky či trampboardy), alebo z 3 menších 3x5m, s tenším výpletom (ideálne na tréning sált a rýchlejších trikov) aj hrubším (vhodná úplne pre každého). Vyskúšaj si, ktorá ti “skáče” najlepšie! 

GYMNASTICKÁ PLOCHA 1 & 2

Pri vstupe na športovisko ťa čakajú gymnastické zóny s profi vybavením – gymnastický koberec, žinienky, airtrack, kladiny a mnoho ďalšieho. Zóny sú ideálne pre tvoju rozcvičku, na tréning gymnastických či parkourových prvkov, alebo pre zábavnú “ninja” dráhu – skvelé využitie gymnastických pomôcok pri oslavách či teambuildingoch. Dráhu si môžeš postaviť aj sám – podľa obrázkov, ktoré visia na stene gymnastickej plochy.

ŠMYKĽAVKA 

Tá najviac adrenalínová časť haly! Ukáž svoju odvahu a šmykni sa z veže na snowtubbingových kolesách! Chceš ísť na to pekne pomaly? Začni s nižšou vežou – spustíš sa z 8 metrov! A keď nemáš strach, čaká ťa vrchol Hangairu –  10m veža pokrytá snowflexom! Odvážiš sa na to?

SKATEPARK

Nájdeš tu indoor (jediný v Bratislave) aj outdoor skatepark s custom prekážkami a u-rampami! Pre všetkých skejterov (nad 18+) máme aj piatkové voľné seshky od 19:00 – 21:00 (vstup zadarmo).

RUNWAY CROSSFIT

Pre makačov tu máme aj crossfit gym! Runway však funguje ako samotná prevádzka, preto ak máš záujem pridať sa k tréningom, kontaktuj priamo ich – info nájdeš na https://crossfitrunway.sk. 

STARÉ MESTO

Od septembra 2023 sa naše kurzy rozrástli aj o novú lokalitu – telocvičňu v Starom meste na Palisadoch! Trénujeme tu gymnastiku, parkour, a začíname aj s kruhovými tréningami pre aktívnych dôchodcov! Celú ponuku a info k staromestským kurzom nájdete TU. 

ĎALŠIE PRIESTORY


POŽIČOVŇA

Zabudol si časť svojej výbavy alebo chceš vyskúšať nový šport? Požičiame ti skate, kolobežku, prilbu či trampboard/trampski na trampošky.

KAVIAREŇ

Čakáš na deti, vysmädlo ti počas tréningu alebo si chceš dať meeting s klientom v akčnom prostredí? Naša kaviareň je k dispozícií! Výborná kávička, osviežujúce nápoje ale aj chutné snacky.

ZÁHRADA

Eventová záhrada pre súkromné oslavy, eventy, teambuildingy... Záhradu si môžete rezervovať a užiť si na nej letný popoludnie, alebo zorganizovať grilovačku pre svoj tím.