O hale

Hangair je prvý a jediný svojho druhu na Slovensku. Športová hala poteší všetkých, ktorí chcú posúvať svoje limity v najbezpečnejších podmienkach – od úplných začiatočníkov až po profesionálov.

Na svoje si prídu milovníci trampolín, skateboardingu, kolobežiek, BMX a gymnastiky. Nájdeš tu indoor aj outdoor skatepark s custom prekážkami a u-rampami, olympijské trampolíny, gymnastické zóny s profi vybavením, a crossfit gym RUNWAY. Za halou sa nachádza aj záhrada s barom, ideálna na letné posedenie, súkromné eventy či oslavy a premietania.

Pre začiatočníkov ale aj pokročilejších máme množstvo kurzov, do ktorých sa môžu zapojiť (takmer) všetky vekové kategórie. Pre tých akčnejších máme aj individuálne lekcie s profi trénermi. Ak si chceš prísť len voľne zaskákať alebo zajazdiť, nie je problém.

ĎALŠIE PRIESTORY


POŽIČOVŇA

Zabudol si časť svojej výbavy alebo chceš vyskúšať nový šport? Požičiame ti skate, kolobežku, prilbu či trampboard/trampski na trampošky. Keď budeš s vybavením spokojný, nové si kúpiš v našom obchode.

OBCHOD

V Hangairi aj nakúpiš. Príď sa pozrieť, poradiť, vyskúšať a ak sa ti niečo páči, zaplatíš aj kartou.

HORSEFEATHERS POP-UP STORE

Ružová, strakatá alebo šedá? S-ko či Mko? Na zips alebo cez hlavu? Ukončíme túto dilemu za teba: príď si vyskúšať svoje obľúbené veci do Pop-up store v Hangairi, nájdeš tu komplet novú zimnú kolekciu – bundy, nohavice, termoprádlo… – ale aj čiapky, okuliare či trenky. Veci si u nás môžeš vyskúšať, okukať, objednať a vyzdvihnúť.