O hale

Hangair je prvý a jediný svojho druhu na Slovensku. Športová hala poteší všetkých, ktorí chcú posúvať svoje limity v najbezpečnejších podmienkach – od úplných začiatočníkov až po profesionálov.

Na svoje si prídu milovníci trampolín, skateboardingu, kolobežiek, parkouru a gymnastiky. Nájdeš tu indoor aj outdoor skatepark s custom prekážkami a u-rampami, olympijské EUROTRAMP trampolíny, gymnastické zóny s profi vybavením, a crossfit gym RUNWAY. Za halou sa nachádza aj záhrada s barom, ideálna na letné posedenie, súkromné eventy či oslavy a premietania.

Pre začiatočníkov ale aj pokročilejších máme množstvo kurzov, do ktorých sa môžu zapojiť (takmer) všetky vekové kategórie. Pre tých akčnejších máme aj individuálne lekcie s profi trénermi. Ak si chceš prísť len voľne zaskákať alebo zajazdiť, nie je problém.

ĎALŠIE PRIESTORY


POŽIČOVŇA

Zabudol si časť svojej výbavy alebo chceš vyskúšať nový šport? Požičiame ti skate, kolobežku, prilbu či trampboard/trampski na trampošky.

KAVIAREŇ

Čakáš na deti, vysmädlo ti počas tréningu alebo si chceš dať meeting s klientom v akčnom prostredí? Naša kaviareň je k dispozícií! Výborná kávička, osviežujúce nápoje ale aj chutné snacky.

ZÁHRADA

Eventová záhrada pre súkromné oslavy, eventy, teambuildingy... Záhradu si môžete rezervovať a užiť si na nej letný popoludnie, alebo zorganizovať grilovačku pre svoj tím.