O hale

Hangair je prvý a jediný svojho druhu na Slovensku. Športová hala poteší všetkých, ktorí chcú posúvať svoje limity v najbezpečnejších podmienkach – od úplných začiatočníkov až po profesionálov.

Na svoje si prídu milovníci trampolíny, snowboardu, BMX, skateboardu či freeski. O prvej návšteve haly zistíš viac TU.

Skoky sú momentálne mimo prevádzky.

Multifunkčný priestor je vystlaný gymnastickým kobercom a vhodný na všetko od rozcvičky cez jogu, aerobik až po modernú gymnastiku. Nechýbajú ani rebriny, Airtrack, kladiny, preskokový stôl, slzy či valce.

Na 1. nadzemnom podlaží objavíš priestor vhodný pre začínajúcich aj pokročilých skateboardistov. Skejtovať môžeš aj na parkovisku, ktoré je celé z liateho betónu. V hale sme zase zakomponovali niekoľko prekážok do interiérového dizajnu. Podarí sa ti ich nájsť?

(Počas kurzov skateboardingu a kolobežiek je vnútorný skatepark a minirampa prístupná iba pre účastníkov kurzu.)

Základom nášho baru je milá obsluha, ktorá ti pomôže poraziť hlad čerstvými sendvičmi a freshom. Smäd uhasíš skvelým čapovaným pivom, osviežujúcimi drinkami a nealkom. S našou superrýchlou Wi-Fi ti pôjde práca oveľa rýchlejšie. Z baru vidíš aj na športovú plochu a svoju ratolesť máš pod dohľadom.

Hangair je jediný na Slovensku aj v okolitých krajinách, ktorý sa pýši freestylovou trampolínou Eurotramp s rozmermi 5,6 x 5,6 metra. Nad telocvičňou je gymnastická časť vybavená Airtrackom, kruhmi, preskokmi či kladinami.

Zaplatil si si časový blok na trampolínach? Ak nie je rezervovaný, môžeš využiť aj multifunkčný priestor s rozmermi 13 x 13 m.

ĎALŠIE PRIESTORY


POŽIČOVŇA

Zabudol si časť svojej výbavy alebo chceš vyskúšať nový šport? Požičiame ti skate, kolobežku, prilbu či trampboard/trampski na trampošky. Keď budeš s vybavením spokojný, nové si kúpiš v našom obchode.

OBCHOD

V Hangairi aj nakúpiš. Príď sa pozrieť, poradiť, vyskúšať a ak sa ti niečo páči, zaplatíš aj kartou.