Mať v práci skvelý kolektív je proste výhra. A my v Hangairi sme vyhrali tú najlepšiu partičku ľudí, akú si vieš predstaviť! Nie sme len kolegovci, sme hlavne kamoši a okrem pracovných dní a teambuildingov sa radi stretávame aj mimo Hangairu. Sme (minimálne duchom) mladí a (veľmi) akční jedinci, preto nás môžeš často stretnúť v skateparkoch, snowparkoch, na horách, na koncertoch a festivaloch, a sem tam si s tebou radi dáme aj pivko ;).

 

  • Máš neobmedzený vstup na všetky aktivity v Hangairi.  
  • O vstup do haly, radu na športovisku či pivko na bare ťa poprosia zaujímavé osoby extrémnych športov, ako napríklad John Jackson.
  • Všetky tvoje nápady majú zelenú.
  • Pracuješ v najkrajšom a najmladšom kolektíve široko-ďaleko.
  • Hangair Crew má rozpočet na spoločné (piatkové) aktivity.
  • Zaujímavá motivačná mzda je už len príjemným plusom.

 

 

Máš pocit, že práve ty si chýbajúcim článkom našej crew? Tak nečakaj už ani minútku a vyplň nám tento formulár! Zaberie ti to len chvíľu a my sa o tebe radi dozvieme pár infošiek. Nezabudni priložiť CVčko, motivačný list a fotku.

Aktuálne máme voľné pozície:

Recepcia (brigádnik)

Eventový bar (brigádnik, part-time)

Športovisko (brigádnik)

Marketing Manager

Hľadáme človeka, ktorého baví náš svet. Svet skateboardingu, snowboardu, wake_u. Ešte stále je na Facebooku aj Instagrame, ale vie čo je a aké benefity má Tik-Tok alebo Clubhouse . Webovú stránku videl už aj z back-end_u. Stále hľadá možnosti ako posunúť seba a značku. Za svojimi výkonmi si stojí, a preto mu nevadí pracovať na živnosť (možno násť presvedčíš na full-time). Mzdové ohodnotenie: 1000-1200€ živnosť.

O ktorú pracovnú pozíciu máš záujem? *

Druh pracovného pomeru: *