Hangair hľadá nové posily! Máš pocit, že práve ty si chýbajúcim článkom našej crew? Tak nečakaj už ani minútku a vyplň nám tento formulár! Zaberie ti to len chvíľu a my sa o tebe radi dozvieme pár infošiek. Nezabudni priložiť CVčko, motivačný list a fotku.

KDE SA NACHÁDZAME?
📍 Pri Starom Letisku 3/B, Bratislava – Vajnory

Aktuálne máme voľné pozície:

ŠÉF-TRÉNER/KA GYMNASTIKY: Hlavný/á tréner/ka & manažér/ka (TPP / ŽIVNOSŤ)

Hľadáme šikovného gymnastu/gymnastku s manažérskymi schopnosťami na pozíciu hlavného tréner/trénerky & manažéra/manažérky. Hlavnou pracovnou náplňou je trénovanie gymnastiky v našej športovej hale Hangair, koordinácia a manažovanie trénerov a zodpovednosť za kvalitu tréningov. Šéf-tréner/ka úzko spolupracuje s tím lídrom športoviska. Práca je vhodná pre absolventa/tku alebo trénera/rku so skúsenosťami s trénovaním gymnastiky. 

Večerný/á dohliadač/ka na športovisko (brigáda)

Brigáda, ktorú zvládne úplne každý! 1. skontroluj; 2. povysávaj; 3. zamkni. Tvoja pracovná doba bude počas pracovných dní vo večerných hodinách. Hlavnou náplňou práce bude kontrola športoviska a zákazníkov – či má každý zakúpený vstup alebo je všetko na svojom mieste. Po zatváračke si už môžeš len nasadiť slúchadká a v rytme svojej obľúbenej hudby sa postarať o čistotu na športovisku = povysávať. Poslednou úlohou je už len zavrieť a zamknúť.

Akčný dozor (brigáda)

Pokiaľ ti šport nie je úplne cudzí a nemáš problém pracovať s ľuďmi, si zodpovedný/á a chcel/a by si využívať výhody Hangairu (napríklad voľné vstupy na športovisko), neváhaj a ozvi sa nám! Tvojou úlohou bude dohliadať na bezpečné správanie na športovisku, radiť zákazníkom, ako sa zlepšiť či udržiavať čistotu na športovisku. Nemusíš byť profík v žiadnom športe, stačí že máš chuť pracovať a zlepšovať sa!

Aktívny/a inštruktor/ka (brigáda)

Trampolíny, parkour, gymnastika, funkčné tréningy, či skateboarding alebo kolobežka. Je ti niektorý z týchto športov blízky a si v ňom fakt dobrý? Tak posuň svoje hobby na vyšší level a pridaj sa k našim inštruktorom. Môžeš viesť svoju skupinu a predávať svoje skúsenosti ostatným nadšencom!

Bližšie informácie o pracovnej dobe, mzde a náplni práce sa dozvieš na pohovore. Kontaktuj nás na zamestnanie@hangair.sk alebo vyplň formulár, my sa ti ozveme a dohodneme si pohovor!

    O ktorú pracovnú pozíciu máš záujem? *