Máš pocit, že práve ty si chýbajúcim článkom našej crew? Tak nečakaj už ani minútku a vyplň nám tento formulár! Zaberie ti to len chvíľu a my sa o tebe radi dozvieme pár infošiek. Nezabudni priložiť CVčko, motivačný list a fotku.

Aktuálne máme voľné pozície:

TRÉNERKA/TRÉNER VŠEOBECNÁ GYMNASTICKÁ PRÍPRAVA (pracovný pomer/živnosť/brigáda)

MZDA 15-20€/hod V závislosti od vzdelania, skúseností a špecifikácie tréningovej hodiny.

Už ťa nebavia staré, rozpadajúce sa telocvične s nevhodným náradím a bez zázemia? Chceš pracovať v cool prostredí modernej športovej haly v stabilnom kolektíve?
HANGAIR ACTION SPORT ACADEMY hľadá trénerky a trénerov gymnastickej prípravy do pracovného pomeru, na živnosť aj na brigádu. Trénovať budeš v Hangair vo vybraných časoch medzi 9:00-11:00 a 16:00-19:00. 

Budeme radi, ak sa stretneme osobne! Ak chceš vedieť viac pošli životopis na zamestnanie@hangair.sk a my ti na pohovore všetko vysvetlíme.

Výhody a benefity:
– stabilný pracovný čas
– kvalitné espresso a iná ponuka z našej kaviarne za zamestnanecké ceny
– možnosť školení a kariérneho rastu
– voľné vstupy do Hangair za účelom tréningu

Minimálne požiadavky na uchádzača:
– ukončené stredoškolské vzdelanie
– vzdelanie v odbore šport

Ostatné znalosti
– Microsoft Office – základy

Pozícia vhodná pre absolventa
– Áno

Kontakt
e-mail: zamestnanie@hangair.sk

– Športovisko (brigáda, part-time)

Hľadáme brigádnika alebo brigádničku na pozíciu „dozor športoviska“, najmä vo večerných hodinách (20:00 – 21:00) počas pracovného týždňa (pondelok – štvrtok). Pokiaľ ti šport nie je úplne cudzí, nemáš problém pracovať s ľuďmi a chcel/a by si využívať výhody Hangairu (napríklad voľné vstupy na športovisko), neváhaj a ozvi sa nám!

Bližšie informácie o pracovnej dobe, mzde a náplni práce sa dozvieš na pohovore, alebo nás pre ne kontaktuj na zamestnanie@hangair.sk.

    O ktorú pracovnú pozíciu máš záujem? *