DOOBEDNÉ CVIČENIE RODIČOV S DEŤMI

★ Prvé prejavy komunikácie dieťaťa s okolitým svetom sú pohybové aktivity. Našim cieľom bude podporovať psychomotorický vývin dieťaťa, rozvíjať hrubú ale aj jemnú motoriku, pozorovať a stimulovať schopnosti a zručnosti, ktorými je dieťa prirodzene vybavené.

★ Cvičebná hodina trvá 45 minút počas ktorej sa striedajú aktívnejšie časti s oddychovými. Všetky cvičenia sú prispôsobené podľa fázy pohybového vývoja dieťaťa, podľa jeho možností vnímania a jeho záujmu o cvičenie.

★ Cvičebnú hodinu rozdeľujeme na niekoľko častí a venujeme sa rôznym aktivitám: úvodná privítacia a zoznamovacia časť, cvičenia na zapojenie správnych svalov, balančné a koordinačné cvičenia, cvičenia na zlepšenie reakčných schopností, záverečná oddychová časť.

★ Využívame rôzne pomôcky a hračky, overball a fitlopty, trampolíny…

★ S dieťaťom cvičia rodičia podľa inštrukcií trénera, ktorý bude precvičovať a vysvetľovať krok po kroku každé cvičenie či hru.

★ Kladieme veľký dôraz na bezpečnosť pri všetkých cvičeniach, najmä pri používaní pomôcok.

★ Neočakávame, že všetky deti sa hneď a naraz zapoja do cvičení a budú robiť len čo určuje tréner. Výsledky cvičení dieťaťa nemusíme spozorovať hneď na konkrétnej hodine ale možno neskôr, prípadne aj doma. Je veľmi dôležité, aby sa rodičia aktívne zapájali a vlastným príkladom tak motivovali dieťa.

★ Na naše hodiny si treba priniesť športové oblečenie pre rodiča aj dieťatko. Na našich kobercoch vám postačia ponožky, preto nepotrebujete športovú obuv. V neposlednom rade si prineste dobrú náladu a veľa energie.

* AKTUÁLNE NIE JE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA NA 5-MESAČNÝ TURNUS.

KURZY PREBIEHAJÚ OD 1.2.2024 DO 30.6.2024
Kurzy nebudú prebiehať: 2.3. – 10.3.2024 (jarné prázdniny), 28.3. – 2.4.2024 (Veľkonočné prázdniny), 1.5. a 8.5.2024 (sviatky).
・Cenník kurzov je platný od 1.7.2023.

Máte otázky ohľadom aktuálnych cien alebo sa potrebujete poradiť? Napíšte nám na kurzy@hangair.sk

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nenašli ste v prihlasovacom formulári kurz alebo termín, ktorý máme v kalendári, a máte oň záujem? Napíšte nám na kurzy@hangair.sk a my sa Vám ozveme s riešením!

Všeobecné záväzné podmienky členstva v športovom klube
Pravidlá Hangair kurzov