EXCELENTNÁ ZÁHRADA – MIESTO PRE TVOJU OSLAVU

Záhrada je perfektným miestom na trávenie času s priateľmi, no nie každý má to šťastie, že ju má doma. Ak si chceš vychutnať večer na príjemnej terase so svojimi najbližšími, nezáväzne rezervuj.

Za našou halou nájdeš ideálny súkromný uzavretý priestor pre svojich priateľov, rodinu a prípadne akčné deti. Ukáž svoje nadanie a staň sa Majstrom nášho grilu! Šťavnatý steak, grilovaná zelenina alebo tvoj špeciálny burger. Ak grilovanie nie je tvoja parketa, nevadí. Určite to vieš roztočiť na našom bare. Čapované pivko a dobre opečená špekačka je tiež kunšt. Naše ohnisko je ti k dispozícii. Po západe slnka si s partiou pozrite film v oudoor kine, alebo si užite koncert v skejtovej rampe.

Vieš všetko čo sme spomenuli, ale nemáš čo osláviť. Nevadí. Zorganizuj parádny deň oslávencovi, pozvi kamošov a prekvapte ho spolu. Alebo si jednoducho sprav malý piatok hociktorý deň a s kamošmi si namiesto pivka v meste dajte chill na záhrade.

 

ZÁHRADA PRE DETSKÚ OSLAVU

Ponúkame ti možnosť prenajať si našu záhradu so všetkým, čo k tomu patrí – ohnisko, gril, či skatepark pre všetkých mladých kolobežkárov a skejterov. Ak je treba, máme skvelých inštruktorov. V uzavretom areáli vonkajšej záhrady budete len vy, vaši blízki priatelia a vaše deti. Čas strávite vonku na vzduchu a budete si môcť užiť krásny výhľad na Karpaty bez preplnených lesoparkov.

Maximálna kapacita: 100 osôb ( alebo aktuálne pandemické opatrenia )

OŽIVTE SVOJU OSLAVU AJ V AKČNOM INTERIÉRI!

Vyskúšajte si freestyle trampolíny, akčnú gymnastickú plochu či bezpečný adrenalín na skoku do peny! V prípade záujmu vám program zabezpečí animátor, alebo si môžete užiť voľnú zábavu. Viac o hale nájdete TU.

CHCETE VIAC INFORMÁCIÍ? NAPÍŠTE NÁM!

Máte záujem aj o program na športovisku (interiér)?