PRE VEĽKÝ ÚSPECH – ĎALŠIE KOLO SKATE WORKSHOPU!

Pridané 03.05.2024

Keďže prvý workshop skateboardingu pre dospelákov ubehol ako voda a tešili sme sa z pozitívnych feedbackov a reakcií, rozhodli sme sa s touto akčnou zábavkou pokračovať! Pre každého, kto si chce užiť leto inak – na skateboarde či longboarde je tu SKATE WORKSHOP!

Školu skate-u sme mierne upravili. Trvanie každej lekcie bude 1,5 hodiny. Pridaním 30 minút však musíme lekciu zdražieť o 1€. Pevne veríme, že to Tvoj rozpočet nerozhodí. Nové kolá školy skate-u budú prebiehať v mesiacoch máj a jún v časoch ako doteraz v Hangair skateparkoch (indoor/outdoor).

Ak to počasie teplých letných večerov dovolí, budeme mať možnosť zajazdiť si extra lekcie v outdoor skateparkoch Bratislavy (najpravdepodobnejšie v Rači alebo pod Mostom SNP). Na lekciu sa bude môcť ktokoľvek prihlásiť online cez náš rezervačný systéme Hangair a to napríklad aj 10 min pred začiatkom lekcie. 

KEDY
STREDA 19:00 – 20:30
alebo
PIATOK 16:30 – 18:00

TRVANIE WORKSHOPU
MÁJ + JÚN 2024

CENA
16€ / lekcia

Prečo sa zapojiť?

  • Naučíš sa základy: Od správneho postavenia na doske, cez základné triky, až po bezpečné pády. Náš workshop pokrýva všetko, čo potrebuješ na to, aby si sa cítil/a na skateboarde komfortne a bezpečne.
  • Zlepšíš svoju fyzickú kondíciu: Skateboarding je skvelým spôsobom, ako zlepšiť svoju fyzickú kondíciu, zvýšiť flexibilitu a zlepšiť koordináciu.
  • Spoznáš nových ľudí: Nadviaž nové priateľstvá s ľuďmi, ktorí zdieľajú tvoju vášeň pre tento šport. Spoločné jazdy a triky vytvárajú nezabudnuteľné spomienky
  • Užiješ si leto inak! Na doske!

Čo workshop obsahuje?

  • Profi tréneri: Naši tréneri Alec a Pali majú za sebou stovky tréningov a dlhoročné skúsenosti. Skateboarding je pre nich životný štýl a krok za krokom ťa prevedú jeho svetom.
  • Praktické lekcie: Každý účastník dostane dostatok priestoru a času na to, aby si pod dohľadom inštruktora osvojil nové zručnosti.
  • Možnosť náhrady lekcie: Nemôžeš prísť na piatkový tréning? Môžeš sa pridať k našim klasickým kurzom skejtu – pondelok alebo v stredu.
  • Bezpečnostné vybavenie: Bezpečnosť je na prvom mieste, preto je každému účastníkovi zabezpečená kompletná výbava – helma, chrániče a samozrejme, pokiaľ nemáš vlastný skateboard, môžeš si požičať aj náš z rentalu (len nám to musíš dať dopredu vedieť :) ).