5 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ HANGAIR KEMP

Pridané 08.03.2024

HIGHLIGHT PRÁZDNIN PRE VAŠE DETI!

Náš tábor ponúka viac než len bežné letné zážitky. Tu je 5 dôvodov, prečo by ste si mali vybrať práve nás:

1. Unikátne prostredie
Hangair je jedinečný svojou rozmanitosťou a možnosťami. Na 1300 m² indoor športovej plochy nájdete najkvalitnejšie trampolíny, moderné vybavenie pre gymnastiku a parkour, ale aj adrenalínovú šmykľavku. Vaše deti budú mať nekonečné možnosti na objavovanie nových aktivít!

2. Rozmanité aktivity
Ponúkame širokú škálu aktivít prispôsobených záujmom a schopnostiam detí. Program každoročne upravujeme a zlepšujeme, aby mali deti čo najviac zážitkov a možností naplno využiť potenciál Hangair aktivít, a zároveň si vyskúšali niečo nové alebo utužiť vzťahy s novými kamarátmi, ktorých na kempoch stretnú. 

3. Skúsený tím
Náš tím je zložený z mladých, akčných a zodpovedných jedincov, ktorí sú top vo svojich športových oblastiach. Naši inštruktori majú bohaté skúsenosti s vedením detí a sú vyškolení, aby zabezpečili bezpečné a zábavné prostredie.

4. Doprava s dôverou
Pre výlety používame súkromný autobus overeného profesionálneho dopravcu, s ktorým spolupracujeme už 6 rokov, čo zabezpečuje bezpečnú a pohodlnú cestu pre vaše deti.

5. Strava a starostlivosť
S osobným prístupom k jedálničku sa snažíme vyhovieť všetkým deťom, či už sú bezlepkoví, bezlaktózoví, vegetariáni alebo majú iné intolerancie či alergie. Chceme, aby si užívali každý moment bez obáv o stravovanie. Aj preto sme sa spojili s nutričnou poradňou kliniky PROFY a pripravili sme pre deti vyváženú stravu, ktorá je nielen zdravá, ale aj veľmi chutná!