PRIHLÁŠKA NA KURZY

V Hangairi sa tešíme z každého nového dieťaťa, ktoré sa rozhodne pridať sa k našim kurzom, či už sú to práve kolobežky alebo skatebording, trampolíny, gymnastika či iný šport z našej ponuky.

Každý z našich kurzov sa koná iba raz týždenne. V prípade, že by ste mali záujem o intenzívnejší tréning, je potrebné sa prihlásiť sa na oba kurzy. Príkladom je skateboardový kurz v pondelok a skateboardový kurz v stredu, prípadne kurz kolobežka v utorok a kurz kolobežka v stredu.

Po vyplnení dotazníku Vás bude obratom kontaktovať náš personál s informáciou, či je miesto v kurze voľné. V prípade, že by bol Vami zvolený kurz plný, ponúkneme Vám inú voľbu. Voľný môže byť iný kurz rovnakého zamerania, prípadne Vás vieme zaradiť na čakaciu listinu Vami zvoleného kurzu.

Kurzy fungujú na princípe 10 lekcií v rade, lekcie je teda možné vyčerpať iba v rade za sebou a nie je možné ich rušiť. Pri zakúpení 10 lekcií získa predplatiteľ zadarmo voucher na voľné vstupy do našej haly. Ak budete chcieť kurz prerušiť, je to možné len pod podmienkou, že budete automaticky preradený medzi čakateľov a Vaše miesto sa uvoľní pre iného záujemcu. V prípade dlhodobých zdravotných (alebo iných) problémov sa dohadujeme individuálne.

O aký kurz máte záujem?

O ktorý kurz máte záujem? *