Čo sme v Hangairi pripravili pre firmy

Pridané 18.11.2016

Čo sme v Hangairi pripravili pre firmy

Hangair nie je iba pre milovníkov akčných športov. Rozmýšľate o netradičnom teambuildingu či inšpiratívnom mieste pre pracovné stretnutie? Pozrite sa, čo všetko u nás nájdete.

Teambuildingy plné zábavy a športu

Nemusíte byť profík, aby ste si v Hangairi vyskúšali všetky akčné športy. Vytvorili sme pre vás tie najbezpečnejšie podmienky – aj keď sa vám skok nepodarí, dopadnete do mäkučkého bazénu s molitanom.

Teambuildingy u nás nie sú len o športe, sú hlavne o zábave. Pripravíme pre vás tímové aktivity, ktoré si užije naozaj každý – od jedinečnej prekážkovej dráhy cez súťaže na trampolínach až po brodenie sa molitánovým bazénom.

Chcete názornú ukážku alebo zdokonaliť si techniku? Naši tréneri vám ochotne pomôžu a poradia. Dokonca si so sebou nemusíte brať ani špeciálnu výstroj – všetko potrebné máme pripravené v našej požičovni.

Upravíme priestory na event 

Že teambuilding bez spoločného posedenia nie je teambuilding? V Hangairi máme krásnu kaviareň, kde vám pripravíme čerstvé sendviče aj miešané drinky. Náš Chill&Bar dokážeme premeniť až na 200 m2 eventového priestoru, na ktorý môžete pozvať viac ako 150 ľudí. Čo je krajšie, ako sa po dni plnom adrenalínu podeliť o svoje zážitky pri drinku?

Hangair a biznisové využitie 

Hľadáte inšpiratívne miesto na prácu mimo kancelárie? V Hangairi si zašportujete a potom to s čistou hlavou zmáknete. Spoľahnúť sa môžete na superrýchlu Wi-Fi a výhľad na celú športovú plochu.

Naša hala je ideálnym miestom aj pre netradičné biznis stretnutia. Nervozitu pred stretnutím vyskáčete na trampolíne a unikátnym priestorom urobíte na vášho obchodného partnera dojem. Pokojne môžete mať celé stretnutie v uvoľnenej atmosfére na športovej ploche. Kto povedal, že pri meetingoch sa musí sedieť?

Baví vás vymýšľať zaujímavé veci prekvapovať klientov? Predstavte svoj nový produkt v Hangairi. Veľká letná terasa (700 m2) s výhľadom na Karpaty hravo tromfne klasické eventové lokality.

Chcete mať u nás teambuilding alebo event? Napíšte nám na event@hangair.sk a dohodneme sa.

Ako sa k nám dostanete? Pozrite sa TU.