MICHAL

SKATE

Michal je už stálica našich skate kempov. Každý rok sa deti aj rodičia pýtajú, či bude na kempoch aj Mišo, pretože s ním okrem tréningu a športových aktivít zažijú aj kopec zábavy a smiechu. Nie každý deň totiž skejtujete s 2-metrovým, potetovaným človekom.

Michal svoju vášeň pre skateboarding prenáša na mladé generácie už roky. Jeho nadšenie a odbornosť vytvárajú okolo neho magnetickú energiu, a tak ho majú radi nie len deti ale aj rodičia.

Okrem tréningových hodín si Michal vždy nájde čas na zábavu so svojimi zverencami. Zatiaľ čo sa učia nové triky, vytvárajú si aj skvelé spomienky plné smiechu a radosti. Michal si však zachováva rešpekt a autoritu medzi deťmi. Je veľmi dôležité, aby deti pochopili, že zábava a rešpekt k pravidlám môžu ísť ruka v ruke.

Deti obdivujú jeho odvahu a individualitu,inšpiruje ich, aby sa nebáli byť sami sebou a sledovali svoje vášne. Spolu s Palim sú bezkonkurenčná dvojka a bez nich by naše skate kempy určite neboli tak profesionálne, zábavné a nezabudnuteľné.