Štvrtkový rozhovor: 5 rýchlych otázok pre Adrianu

Pridané 04.02.2021

Adrianu Žiačkovú s jej malým Félixom určite poznáte z nášho Instagramu. My sme sa rozhodli ju vyspovedať krátkymi otázkami o ich karanténnych dňoch. Nechajte sa inšpirovať touto parádnou cestovateľskou rodinkou. :)

foto: instagram.com/adriazia

Ako trávite dni v karanténe – ste s Félixom doma alebo niekde v prírode?

Je to také zvlášte obdobie. Karanténu sa snažíme tráviť čo najviac v prírode. Posledný mesiac sme sa zatvorili na našu chatu kde máme aj dvor a Félix tak mohol behať po vonku a jašiť sa v snehu. :) Bratislava má síce lesy a pekné okolie, no celkovo tu moc času okrem práce netrávime. Vždy sme už vo štvrtok odchádzali buď na Považie ku mojim rodičom, alebo na Liptov ku priateľovim.
Zimy sú v meste o ničom. Aktuálne mi najviac chýbajú hory.

Ovplyvnila pandémia tvoje športové či cestovateľské plány?

Myslím, že úplne všetky moje plány ovplyvnila. Tým, že sme cestovateľské typy a mali sme problém obsedieť doma, je to o to ťažšie, že teraz musíme. Výletov sme mali na tento rok naplánovaných hneď niekoľko, no úplne sme ich zminimalizovali.

Čo sa týka športu, chodievali sme s Félixom celú jeseň do Hangairu keď bol otvorený, no žiaľ teraz nenavštevujeme ani ten. :/ Stále dúfam, že sa otvoria aspoň okresy aby sme mohli beztrestne vyraziť aspoň na skialpy tento rok.

Keby si si mohla vybrať jedno miesto kde by si strávila celý lockdown, kde by to bolo?

Sledujem jedno dievča na Instagrame, je z Islandu a celú karanténu cestuje po ostrove a lyžuje, to je radosť pozerať. Takže kľudne tam… :)

Čo prvé spravíš keď skončí táto pandemická situácia?

Okamžite si kúpim niekam letenku. A neviem či zostanem pri jednej. :D Azory, Portugalsko, Maroko, Faerské ostrovy…cestovanie si budem vážiť omnoho viac.

Poraď nám obľúbený seriál, film, pesničku či podcast, ktorý ťa zaujal počas lockdownu?

Fičím si na Netflix seriáloch asi ako všetci. Aktuálne netrpezlivo čakám na ďalší diel Servant . A pieseň ktorá mi zlepší tieto dni? Spotless Mind – Bakermat. :))