STREDAJŠIE ODPORÚČANIE DO LOCKDOWNU – SNOWFLAKE CLOTHING

Pridané 27.01.2021

Poznáš slovenskú značku SNOWFLAKE CLOTHING? Prečítaj si náš rozhovor a dozvieš sa o nich viac a aj to, ktorý je ich must-have kúsok!

 

Povedz nám niečo o sebe a o vašom obchode, ako ste sa dostali k tomu otvoriť si obchod so športovým vybavením?

Ahojte, volám sa Anička. Pochádzam z Liptovského Mikuláša. Momentálne už 6. rok žijem v Martine. Som zakladateľkou značky Snowflake Clothing.

Momentálne prevádzkujem dizajnový obchod Melón v Martine. V obchode združujeme slovenské a české značky. Najskôr to mal byť obchod len čisto so Snowflake vecami, avšak rozloha bola príliš veľká, no mne ten priestor učaroval natoľko, že som ho chcela nejako využiť. A tak mi napadlo združiť v ňom značky našich známych a kamarátov, ktorých som poznala z rôznych dizajnových marketov a festivalov. Momentálne máme v obchode cez 70 značiek.

 

Koľko už váš shop funguje, ako dlho ste na trhu?

Značka Snowflake Clothing už funguje 6 rokom, Melón sme otvorili pred rokom, avšak bol to rok zaujímavý aj ťažší, nakoľko sme bolo donutení 4 krát obchod zatvotiť, kvôli lockdownom.

Máte aj kamenný obchod?

Obchod sa nachádza takmer v centre Martina.

 

Aká je ponuka obchodu, na čo sa primárne orientujete?

Ako som už spomenula vyššie, v obchode predávame slovenské a české značky – oblečenie, kozmetiku, doplnky

Výber máme naozaj pestrý, ťažko povedať, čo sa kupuje najviac, každý mesiac je špecifický. :)

 

Zasiahla vás momentálna kríza kvôli koronavírusu?

Kamennú predajňu Melón máme momentálne zatvorenú, fungujeme len ako výdajné miesto, pokiaľ si zákazník niečo objedná cez sociálne siete alebo telefonicky.

Čo sa týka Snowflake-u, tam fungujeme stále cez eshop.

 

Dajú sa vaše produkty kúpiť aj online?

www.snowflakeclothing.com

Ako tráviš karanténne dni?

Keďže mám 4,5 ročnú dcérku, ktorá nemôže chodiť do škôlky, venujem sa v prvom rade jej, no takisto musím aj pracovať a snažím sa aj počas krízy napredovať, prispôsobovať situáciam a rozmýšľať aj nad blízkou budúcnosťou. A toto všetko každý deň spájať aj popri malej. Nevzdávam sa sna – otvoriť ďalšie predajne Melón na Slovensku a vyrábať nové produkty v Snowflake–u. Len to ide teraz trošku pomalšie a všetky kroky vpred si musím poriadne premyslieť. :)

 

Ktoré top produkty z tvojho shopu by si momentálne poradila ľuďom?

SNOWFLAKE – určite kukla, must have čelenky (tých nikdy nie je dost :) ) a za mňa teraz top produkt je softshellova kapsička. :)

MELÓN– ťažko povedať a ťažko vybrať z toľkých značiek. :)

 

Vlastníš aj ty shop so športovými potrebami, alebo poznáš taký, o ktorom by malo vedieť viac ľudí? Daj nám tip a my s ním spravíme rozhovor!