Koho stretneš v Hangairi V.

Pridané 16.03.2019

Po dlhšej odmlke ti predstavujeme aktuálnych členov Hangair tímu. Prečítaj si, čo ti o sebe prezradili naši barmani Slopy a Nika a gymnastka Šarlot.

 

Meno a priezvisko/prezývka: Šarlot Lota Korčeková
Vek: 23
Škola: FTVŠ UK Bratislava
Mesto, v ktorom si vyrastal: Žilina
Šport, ktorým najviac žiješ: gymnastika, tanec

 

Ako si sa dostal do tímu Hangair?
Som trénerka gymnastiky v klube Gymnastika Bratislava, ktorá pôsobí práve v našej hale Hangair a tak som sa dostala aj do Hangair tímu.

Čo sa ti na práci v Hangairi páči?

Pracovať v Hangairi je zábava,  nikdy sa tam nenudíme a stále vymýšlame niečo nové  či už s deckami alebo s mojimi (najlepšími) kolegami. A ako bonus si môžme zatrénovať aj my :) .

Čo si robil pred Hangairom?
Uz 4 roky som trénerka športovej gymnastiky ale vyskúšala som si aj prácu čašníčky, barmanky či učitelky v škôlke na letných táboroch.

Čo vlastne robíš keď nemakáš v Hangair a ako relaxuješ?

Ja nevydychujem 😂 Ak nepracujem v hale, snažím sa aj ja naučiť niečo nové, vyskúšať iné športy a občas sa venovať aj škole🤷‍♀️, alebo si prečítat dobrú knihu.

 

 

Meno a priezvisko/prezývka: Tomáš Slopy Vozár
Vek: 24
Škola: Vysoké učení technické v Brne, Fakulta stavební (nedoštudované :D )
Mesto, v ktorom si vyrastal: Bratiska
Šport, ktorým najviac žiješ: sk8, wakeskate, longboard, lyže

 

Ako si sa dostala do tímu Hangair?
Chodieval som do Hangu uz dávnejšie sk8tovať. Veľmi príjemné komunitné prostredie, páčilo sa mi tu od prvej návštevy. Kolegyňa/kamarátka dostala ponuku pracovať v Hangair ktorú odmietla a posunula ju mne :). Vuala! Tak som tu :D .

Prečo si sa rozhodol/la pracovať práve tu? Pre mladých, šikovných ľudí je v Bratislave určite veľa ponúk.
Hlavne kvôli komunite ľudí, ktorá sa tu nachádza. Či už zákazníci, kolegovia alebo vedenie. Našiel som prácu, ktorá ma mega baví a napĺňa.

Čo sa ti na práci v Hangairi páči? 

Prístup, sebarealizácia, osobnostný aj kariérny posun, kolektív, prístup na celé športovisko, je toho veľa :) .

Čo si robil pred Hangairom?
Študoval, najprv v Bratislave a neskôr v Brne, popri tom som robil za barom všade možne (Eurovea, Staré mesto, Wakelake) na rôznych pracovných pozíciách.

Čo vlastne robíš keď nemakáš v Hangair a ako relaxuješ?

Cestujem, športujem, čítam, rád objavujem nové veci (čím netradičnejšie, tým lepšie :D ). Vediem pomerne aktívny život, aj s mojou polovičkou :) .

 

 

Meno a priezvisko/prezývka: Nika Koníčková
Vek: 20
Mesto, v ktorom si vyrastal: Nové Mesto nad Váhom
Šport, ktorým najviac žiješ: snowboarding, volleyball, ľadové korčule a sem tam nejaký ten rekreačný beh

 

Ako si sa dostala do tímu Hangair?
Do Hangairu som sa dostala cez priateľa, ktorý pracuje na Zlatých pieskoch a dal mi vedieť, že v Hangairi hľadajú zamestnancov na TPP. 

Prečo si sa rozhodol/la pracovať práve tu? Pre mladých, šikovných ľudí je v Bratislave určite veľa ponúk.
Hangair som si vybrala z viacerých dôvodov. Prvý je určite prostredie, ktoré mi je blízke a príjemné, keďže sa tu jazdí na viacerých „doskách“ a iných pojazdných mašinách, vždy sa mi veľmi páčili tieto športy a v Hangairi je možnosť vyskúšať a naučiť sa niečo nové, napríklad prednedávnom ma veľmi zaujal balance board, ktorý už máme doma a balancujeme si každý deň. Ďalším plusom bolo, že aj keď som tu nepracovala, vždy keď som do Hangairu prišla, pracovali tu mladí, milí a šikovní ľudia, s úsmevom na tvári a s pozitívnou energiou :) Takých ľudí a pracovné prostredie sa niekedy ťažšie hľadá, preto keď máš možnosť a zdravý úsudok, tak to určite chceš! Neni nič lepšie ako chodiť s radosťou do práce a priznám sa, že Hangair je zatiaľ prvá práca, do ktorej sa každý deň úprimne teším. To že sa tu objavia nejaké zvieratká a deti ktoré tu behajú a majú úsmev na tvárach sú tiež ďalšie plusy.

Čo sa ti na práci v Hangairi páči?

Na práci v Hangairi sa mi najviac páči, že zamestnanci Hangairu sú mladí, zodpovední ľudia, ktorí majú svoje ciele, tvrdo pracujú a každý deň sa zdokonaľujú a vedia povzbudiť a namotivovať svoje okolie.

Čo si robil pred Hangairom?
Pred Hangairom som pracovala v cestovnej kancelárii Invia, práca pre mňa bola veľmi zaujímavá pretože rada cestujem, spoznávam nové miesta,zaujímavosti krajín a kultúry. Malo to však jeden problém a to že to bola sedavá robota, takže po 3 mesiacoch sedenia na zadku už som mala veľa nahromadenej energie a musela som ju ísť odovzdať niekam ďalej.

Čo vlastne robíš keď nemakáš v Hangair a ako relaxuješ?

Vo voľnom čase chodím veľmi rada do prírody, na turistiky, milujem výhľady a teda aj výšľapy, ani neviem odkedy som tak trochu uzavrela dohodu sama so sebou, že minimálne raz za mesiac musím vidieť niečo nové – jaskyňu, zámok, vodopády, pamiatky. Proste hocičo pre oko a dušu lahodné ako sa povie. Ďalej veľmi rada chodím venčiť psíkov z útulku, čítam knihy, sem tam skúsim aj niečo navariť, ale na babičku sa ešte nechytám. Samozrejme mám rada spoločnosť dobrých ľudí a stretávam sa s tými mojimi pravidelne, a ďalej záleží na ročnom období – pôjdem si s tebou kľudne zaplávať do jazera, splaviť Vltavu a na svah ma dlho prehovárať nemusíš (jediný problém je skoré ranné vstávanie). No a rada si aj pospím keď už sme pri tom. Neodmietnem ani nejaký ten koncert alebo iný kultúrny program, ale na párty a kluby nie som dobrý spoločník.