Koho stretneš v Hangairi III.

Pridané 25.07.2017

Rovnaké otázky, nové tváre. Čo priviedlo ďalších členov do Hangairu a na čo sa v našej hale najviac tešia? To sa dozvieš v týchto krátkych rozhovoroch.

 

 

Meno: Martina Hranková
Vek: 24
Mesto, v ktorom si vyrástla: Bratislava
Šport, ktorý miluješ: pole dance

Ako si sa dostala do tímu Hangair?
Spolupracovala som na niekoľkých akciách s vašimi kamarátmi z Kreativ Gangu a tí ma do Hangairu odporučili. Asi som bola šikovná.

Prečo si sa rozhodla pracovať práve tu? Pre mladých šikovných ľudí je v Bratislave určite veľa ponúk.
Ponúk naozaj veľa je, ale máloktorá ma osloví. Hangair je pre mňa dvojnásobným lákadlom – vďaka ľuďom aj prostrediu. Verím, že to je miesto, kam sa mi oplatí cestovať aj hodinku z „Dlháčov“.

Ešte sme neotvorili (čo nás veľmi mrzí), ale konečne vidíme svetlo na konci tunela. Na čo sa teda najviac tešíš v novej práci?
Na kolegov, kolegyne a samozrejme návštevníkov. Okrem toho verím, že keď nebudem jelito , konečne sa naučím jazdiť na skejte. Teším sa aj na to, ako posuniem svojú fyzickú zdatnosť v gymnastickej časti.

Čo si robila pred Hangairom?
Stále študujem na vysokej škole, čiže toto ma najviac zamestnávalo aj zamestnáva. Mám však za sebou kopec jednorazových a dlhodobejších brigád, aby som si mohla urobiť radosť novými zážitkami. :)

Čo vlastne robíš, keď nemakáš v Hangairi? Ako relaxuješ?Veľa voľného času trávim so svojím psom – v lese, pri vode aj v meste. Je celkom flexibilná (je to fenka zmesky z Devínskej menom Bella). Rada idem za dobrou hudbou, na výstavy, filmy, občas divadlo. Ak ma nič z tohto neláka, poteší ma kniha, posteľ a čaj (pivo). Radšej mám však relax vonku.

 

 

 

Meno: David Gašparovič
Vek: 24
Mesto, v ktorom si vyrastal: Nové Mesto nad Váhom (posledných 5 rokov Bratislava)
Športy, ktoré miluješ: freeskiing, wakeboarding

 

Ako si sa dostal do tímu Hangair?
Už minulé leto mi Adam s Tožim spomenuli Hangair, ktorý ma okamžite zaujal. Tento projekt je v našich končinách výnimočný a bol som nadšený, keď ma chalani zavolali na pohovor. Hodili sme reč a dnes som v tíme. :)

Prečo si sa rozhodol pracovať práve tu? Pre mladých, šikovných ľudí je v Bratislave určite veľa ponúk.
Kto ma pozná, vie. :D Ak sa tvoje hobby stane aj tvojou prácou, tak sa tej šance chop a nepusti ju! Vytvoriť pod jednou strechou unikátne tréningové centrum, v ktorom sa budú stretávať komunity a vzájomne si pomáhať a hecovať sa do nových trikov? Na takom mieste chceš pracovať. :)

Ešte sme neotvorili (čo nás veľmi mrzí), ale konečne vidíme svetlo na konci tunela. Na čo sa teda najviac tešíš v novej práci?
Najviac sa teším na chvíle v hale so super partiou, kvalitným tréningom a večerným chillom. Miesto, kde sa stretávajú skupiny s podobnými záujmami, vytvorí jedinečnú atmosféru, ktorá bude určite nákazlivá. 

Čo si robil pred Hangairom?
Už pár rokov pracujem na Wakelake a dlhšiu dobu som strávil aj v eventovej agentúre.

Čo vlastne robíš, keď nemakáš v Hangairi? Ako relaxuješ?
Keď nemakám v Hangairi, robím stále to isté – snažím sa zabávať sa športom a s priateľmi. Taký večerný relax pri vode s partiou je jednoznačná voľba na horúce dni. Cez zimu najradšej trávim čas na horách.

 

 

 

Meno a priezvisko: Lukáš Conrad Luberda
Vek: 20
Mesto, v ktorom si vyrastal/a: Košice
Šport, ktorý miluješ: bike, lyže, urbanexploration

 

Ako si sa dostal/a do tímu Hangair?
Náhodou. Kamarát a už budúci kolega Mário mi medzi rečou spomenul tento zaujímavý projekt, tak som skúsil a poslal životopis.

Prečo si sa rozhodol/la pracovať práve tu? Pre mladých, šikovných ľudí je v Bratislave určite veľa ponúk.
Hala ma hneď zaujala, je to niečo nové a zároveň mne blízke. A tých ponúk až tak veľa nie je, takže som bol rád že som našiel niečo, čo ma baví.

Ešte sme neotvorili (čo nás veľmi mrzí), ale konečne vidíme svetlo na konci tunela. Na čo sa teda najviac tešíš v novej práci?
Teším sa, že si zašportujem v jedinečnej hale aj na to, že spoznám kopu nových ľudí a zažijem veľa zábavy.

Čo si robil/a pred Hangairom?
V Košiciach som pracoval ako barman v kultúrnom centre a v Bratislave pracujem pre Kreativ Gang.

Čo vlastne robíš, keď nemakáš v Hangairi? Ako relaxuješ?
Rád chodím do hôr, na bike a v zime na lyže. Keď mám čas, rád skúmam mesto  urbanexploration alebo vyleziem na nejaký žeriav/vysielač.