AJ MY BEŽÍME PRE TÝCH, KTORÍ NEMÔŽU

Pridané 06.05.2021

Už túto nedeľu sa opäť uskutoční jeden z najväčších charitatívnych behov na svete, do ktorého sa môže zapojiť každý, kto chce podporiť dobrú vec a zároveň spraviť niečo pre vlastné zdravie.

Wings For Life World Run je bežecké podujatie ako žiadne iné. Neexistuje tu štartovacia ani cieľová čiara, namiesto toho ťa po vybehnutí začne naháňať virtuálny Catcher Car. Na zapojenie sa ti stačí stiahnúť appku do mobilu a registrovať sa. To môžeš spraviť ako jednotlivec a behať sám kdekoľvek na svete si, vytvoriť si vlastný tím, alebo sa pridať k už vytvoreným tímom. My budeme bežať práve v tíme našej skvelej wakeskaterky Zuzky Vráblovej v jej rodných Piešťanoch.

Trasa bude začínať pri Dome umenia, kde ťa bude čakať aj „take-away“ občerstvenie a Zuzka, ak by si potreboval pomôcť s appkou. Bežať budeme okolo Váhu, cez Kúpeľný ostrov a cez mestský park, ktorým sa vrátime späť k Domu umenia.

Pre najlepšieho bežca a bežkyňu sú pripravené ceny od partnerov, a dokonca sa medzi nimi nájdu aj vstupy do Hangairu!

Beh sa odštartuje 9. mája o 13:00 a celý výťažok putuje na výskum nadácie Wings For Life, ktorá sa venuje liečbe poškodenia miechy chrbtice. Celý svet bude bežať pre tých, ktorí po úraze zostali pripútaní na invalidní vozík.

.

.

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE

Z dôvodu aktuálnych protipandemických opatrení je podmienkou účasti na pretekoch predloženie negatívneho antigénového alebo PCR testu, nie staršieho ako 12 hodín (možnosť testovania v Piešťanoch v nedeľu 9.5.2021 nájdete TU), poprípade potvrdenia o očkovaní alebo potvrdenia o prekonaní ochorenia v období pred nie viac ako 180 dňami.

Vo vyhradenom priestore je potrebné dodržiavanie rozostupov a prekrytie horných dýchacích ciest.

Odporúčame prísť v predstihu, staff bude k dispozícii od 12:15, keby si potreboval pomôcť s appkou. Ideálne je prísť s už nainštalovanom appkou.

Ak prídeš autom, do navigácie si naťukaj DOM UMENIA PIEŠŤANY a navigácia ťa dovedie až na miesto konania, kde bude aj bezplatný parking.

Na mieste bude k dispozícii WC v Dome umenia, šatne k dispozícii nebudú.

Občerstvenie bude vo forme „take away“.

Po odbehnutí dostane každý registrovaný účastník tímu medailu za účasť. Vyhodnotí sa aj najlepší bežec a bežkyňa tímu.