Celé leto za polovicu? Je to tak!

Pridané 30.06.2023

Veľké poďakovanie všetkým verným zákazníkom!

Za celý Hangair chceme vyjadriť úprimnú vďaku všetkým zákazníkom, ktorí nás podporovali počas tohto úžasného školského roka. Len vďaka vám môže Hangair stále fungovať a prinášať vám stále lepšie a lepšie kurzy, akčnejšiu pravádzku a vynovenejšie priestory.

Počas leta sme si pre vás všetkých pripravili veľkolepú letnú akciu. Ako prejav našej vďačnosti sme sa rozhodli poskytnúť vám až 50% zľavu na vstupy na športovisko a do skateparku počas celej týždňovej aj víkendovej prevádzky. Nech už plánujete aktívny oddych alebo akčnú zábavu, u nás si prídete na svoje. Akcia platí od 1.7.2023.

Otváracie hodiny počas víkendu zostávajú tradične od 10:00 do 21:00, no počas pracovného týždňa sme otvorení od 16:00 do 21:00, keďže budú prebiehať aj letné kempy. Ak sa chcete zúčastniť týchto kempov, ešte stále je čas prihlásiť sa a zažiť nezabudnuteľné letné zážitky v Hangair.

Okrem toho, nezabudnite aj na súťaž, do ktorej sa zapojíte automaticky keď sa prihlásite na kemp! Môžete vyhrať perfektný akčný darček – vyhliadkový let pre dve osoby od spoločnosti Gonzo Aviation. Je to skvelá príležitosť na to, aby ste si vychutnali pohľad z vtáčej perspektívy a zažili vzrušenie lietania.

Počas leta sa budeme tiež pripravovať na ďalšiu sezónu nášho športového klubu a na kurzy pre deti, mládež aj dospelých. Od septembra sa na vás tešíme aj na našej novej lokalite v starom meste na krásnej adrese – Palisády!

Ešte raz vám ďakujeme za to, že ste s nami strávili tento fantastický rok. Sme nesmierne vďační za vašu podporu a dôveru. Tešíme sa na ďalšie stretnutie s vami na našom športovisku, letných kempoch, oslavách alebo na záhrade. Nech je leto plné zábavy, aktivity a nových skvelých zážitkov v Hangair!