Hangair na Vševedkovi: Nezabudnuteľný deň plný zábavy pre deti

Pridané 18.04.2023

V nedeľu 16. apríla sa v bratislavskej Starej Tržnici konal edukačný a hravý festival pre deti a rodičov „Vševedko“. Tento rok bola jednou z hlavných atrakcií festivalu aj naša gymnastická zóna. Akční rodičia s deťmi sa tam mohli zabaviť, vyblázniť sa a zároveň sa naučiť základy gymnastiky od našich skúsených trénerov Igora a Šarlotky.

Zóna bola oázou pre deti, ktoré si mohli vyskúšať rôzne gymnastické cviky a hry. Šarlotka s Igorom boli počas celého dňa pripravení pomôcť deťom s nácvikom základných pohybov, ako napríklad kotúľ, asistovali pri lození cez prekážky, a deti ale aj rodičia sa mohli dozvedieť o výhodách gymnastiky pre zdravie a rozvoj motorických schopností, a zároveň sa pri tom výborne zabaviť.

Okrem gymnastickej zóny sme na festivale „Vševedko“ ponúkli aj mnoho informácií o našej hale Hangair. Rodičia sa dozvedeli novinky o našich kurzoch, letných táboroch, oslavách narodenín a tiež o nových gymnastický tréningoch pre deti, ktoré plánujeme spustiť od septembra na Palisádoch.

Tešíme sa, že sme mohli byť opäť súčasťou tohto milého festivalu a atmosféru, ktorá tam vládla, si s nami môžete užiť aspoň prostredníctvom videa na našom instagrame. :)