AKÝ BOL HALLOWEEN V HANGAIRI?

Pridané 02.11.2023

S pomalým príchodom zimy sa Halloween v Hangairi blíži ku koncu. Na chvíľku sa s nami ešte pozrite, ako toto obdobie prízrakov, strašidiel a všetkých možných kostýmov vyzeralo u nás!

Halloweenské doobedie pre najmenších

Pre najmladších členov nášho Športového klubu a ich kamošov sme si aj tento rok pripravili Halloweenske doobedie plné hier a zábavy. Čakali ich obľúbení tréneri, výzdoba a dobroty v kaviarni!

Deti sa spolu vyjašili na športovisku v parádnych kostýmoch a domov odchádzali spokojne unavené!

SKATE & SCOOT súťaž pre našich členov

V Hangair si myslíme, že progres a motivácia je pre deti dôležitá. Preto sme opäť zorganizovali súťaž pre všetkých kolobežkárov a skejterov zo Športového klubu Hangair.

TRICK or TREAT skate sesh

Pre skateboardových nadšencov sa konala špeciálna skateboardová session. Bola výzdoba, boli masky, bola súťaž – o tekuté ceny od partnera Captain Morgan! #18+ #drinkresponsibly #dontdrinkandskate

Akcia 2+1 ZDARMA!

Počas Halloweenskych dní sa na našom športovisku okrem jesenných kempov konala aj akcia 2+1 zdarma na vstupy na športovisko! Pre 3 osoby bol vstup na hodinu len za 20€ (namiesto 30€) a to sa veru oplatilo! 

Halloween v Hangairi je vždy nezabudnuteľnou udalosťou. Každý rok prináša nové nápady a zábavu pre všetky vekové skupiny a tento rok to nebolo inak. Lúčime s touto strašidelnou sezónou, a už sa tešíme na to, čo nám prinesie zima.