CELODENNÝ OUTDOOR KURZ PRE AKČNÉ DETI

Pridané 06.05.2020

Vďaka postupnému uvoľňovaniu opatrení máme možnosť otvoriť celodenné kurzy pre deti, vo vonkajšom prostredí, a začíname už od pondelka! Pripravili sme celodenný program pre aktívne deti, ktoré baví skúšať nové veci a chcú sa popri športovaní aj zabaviť. 

CELODENNÝ OUTDOOR KURZ PRE AKČNÉ DETI

Presný program bude záležať od záujmu detí, vonkajšie športovisko však prináša možnosti pre skateboarding, kolobežky, gymnastiku či bezkontaktné športové aktivity ako strieľanie na bránku, laser game a iné. Všetko pod dohľadom skúseného animátora a za dodržiavania hygienických a bezpečnostných podmienok.

Pre deti bude pripravená aj desiata, obed a olovrant. Od stredy máme otvorenú aj terasu so sedením (s dodržiavaním odstupov a hygienických nariadení), deti sa bez problémov najedia vonku. 

Keďže celý kurz bude prebiehať vonku, konať sa bude len za predpokladu pekného počasia. Pokiaľ sa kurz konať nebude, oznámime Vám to SMS správou deň dopredu najneskôr o 20:00. 

Tréning si môžete objednať na určité dni, alebo na celý týždeň. V prípade záujmu nás kontaktujte na mail kempy@hangair.sk alebo telefonicky na +421 903 934 903. Kapacita kurzu je na začiatok 5 detí, aby bol kurz čo najefektívnejší.