5+1 AKČNÝCH FILMOV, KTORÉ SI POZRIEŠ POČAS KARANTÉNY

Pridané 19.03.2020

Nekonečná karanténa pomaly ubieha a ty už máš isto pozreté všetky postapokalyptické filmy, prečítané články o príznakoch koronavírusu a aj so zatvorenými očami by si dokázal ušiť rúško. My sme si pre teba pripravili ale lepší filmový maratón! Sleduj naše tipy na filmy, ktoré musí vidieť každý fanúšik akčných športov.

Napíš nám do komentu na Facebooku, ktorý film odporúčaš ty a s kým si ho chceš pozrieť! Jeden z filmov vyberieme a po skončení karantény si ho pustíme na našom plátne. Ak to bude ten tvoj, máš od nás ako darček účet na bare!

Filmová klasika všetkých skejterov. Partička surferov z kalifornej Venice objavujú nový, revolučný štýl skateboardingu. Surferské kúsky na skate doske sa stali obrovskou senzáciou a chalani z Dogtownu sú dodnes legendami. Tento film je určite must see nielen pre fanúšikov skateboardingu.

 

Niečo pre fanúšikov surfingu a najmä obrovských vĺn. Príbeh o chlapíkovi menom Jay Moriarty, ktorý túži surfovať a zdolávať vlny. Bol ochotný obetovať veľa: voľný čas, aj školu, aby naplnil veľký sen o zvládnutí legendárnej vlny.

 

Travis Rice a jeho putovanie naprieč zabudnutými končinami hôr, s jediným cieľom – zjazdiť ich na snowboarde. Obrovské hory, dramatické momenty, a hlavne brutálny soundtrack. Ak si to ešte nevidel, túto chybu musíš napraviť. Ak si to už videl, pozri si znova!

 

Adrenalín, sloboda, anarchia. Asi tak by sa dal opísať akčný film Point Break z roku 2015 (pre milovníkov starších filmov je aj pôvodná verzia z roku 1991). Uvidíš tu zlodejský gang, agenta v utajení, porušovanie pravidiel a všetky možné extrémne športy.

 

Slovenská značka CTM bikes prináša všetkým bikerom filmový zážitok v podobe videa „OFFLINE World“. V tomto akčnom videu sa predvedie kompletne celý jazdecký tím CTM riders, takže uvidíš zjazd, enduro ale aj trailsy. Natáčalo sa v známych aj neznámych lokalitách na Slovensku v Čechách a aj v Poľsku.

 

Česká klasika z roku 2004. Sprav si nostalgický večer a pusti si tento snowboardový skvost s top dvojicou – Jirka Mádl a Vojta Kotek. #stříkéj

 

CHCEM ÚČET NA BARE