5 TIPOV NA VIANOČNÉ DARČEKY Z HANGAIRU

Pridané 03.12.2020

Hľadáš inšpiráciu na akčné a zaujímavé darčeky pre svojich najbližších a kamošov? U nás si môžeš vybrať z ponuky kurzov, tréningov, individuáliek ale aj nových skateboardov, kolobežiek či doplnkov.

1. INDIVIDUÁLNY TRÉNING S PROFI INŠTRUKTOROM

Daruj individuálne tréningy s našimi obľúbenými inštruktormi! Vyber si medzi kolobežkou, skateboardom, trampolínami či gymnastikou a poteš svoje deti alebo kamošov akčným darčekom.

Všetko, čo potrebuješ vedieť o individuálkach nájdeš TU.

2. VEČERNÁ PERMANENTKA DO HANGAIRU & K2, ČI SEZÓNKA NA WAKELAKE

Využi jedinečnú možnosť získať 3-mesačnú večernú permicu do Hangairu a zároveň na K2ku alebo sezónku na Wakelake! Permice na seba nie sú viazané, jednu preto môžeš využívať ty a druhú môžeš darovať!

Viac informácií o možnosti večerných permanentiek s K2 hľadaj TU, a so sezónkou na Wake TU.

3. PERMANENTKA DO FUNKČNEJ ZÓNY

Chceš darovať blízkemu aktívny darček? Využi naše nové pemanentky do posfunkčnej zóny, vybrať si môžeš medzi mesačnou, 3-mesačnou, 6-mesačnou alebo ročnou.

4. VOUCHER S ĽUBOVOLNÝM VSTUPOM DO HALY

Darček, ktorý poteší všetky vekové kategórie či pohlavia. Daruj voucher so vstupom do haly! Môžeš si navoliť ľubovoľný vstup, či kombináciu vstupov, kurzy alebo kredit. 

Voucher si zakúpiš priamo na našej recepcii, no vieme ti ho poslať aj elektronicky, a následne si ho môžeš vytlačiť. Vstupy je možné navoliť v ľubovoľnom počte a kombinácií podľa aktuálneho cenníka

Všetky informácie o darčekovom voucheri a možnosť objednávky nájdeš TU.

5. NOVÝ SKATEBOARD, SPLITBOARD, BUNDA ČI BATOH…?

Pre všetkých nadšencov adrenalínových športov máme super ponuku v Boardshope! Poteš seba alebo svojich blízkych novým skateboardom, priprav sa na leto s wakeboardovou výbavou alebo začni zdolávať kopce na splitboarde.