ZAMAKAJ SI U NÁS S MAROŠOM MOLNÁROM

Pridané 21.05.2020

Fitness kouč z televíznej šou Extrémne premeny, Maroš Molnár, ťa dostane do formy. Makal si s ním či už vďaka našim článkom alebo videám na jeho sociálnych sieťach? Je na čase si to konečne vyskúšať offline. Poď si zacvičiť priamo pod Marošovým vedením a pod dozorom koučov z jeho fitness gymu MOLfit nabrať do pľúc kyslík, ktorý ťa vynesie až na obežnú dráhu! Už v sobotu, 23. mája, o 9:00 v Hangairi.

Kapacita vonkajšieho tréningu je z bezpečnostných príčin a aktuálnych nariadení obmedzená, takže máme miesto iba pre prvých 50 registrovaných. Neváhaj a prihlás sa čím skôr. 👈

foto: Jan Kasl

ČO POTREBUJEM VEDIEŤ?

  • Termín: 23. mája 2020, 09:00 (odporúčame príchod 15 min vopred)
  • Kapacita: 50 osôb
  • Lokalita: Akadémia akčných športov HANGAIR (Pri starom letisku 10851/3B, 831 07 Bratislava)
  • Tréneri: Maroš Molnár + tréneri z MOLfit
  • Dĺžka trvania tréningu: 90 min
  • Typ tréningu: Funkčný tréning s vlastnou váhou – cvičebné pomôcky nie sú potrebné, stačí mať so sebou úbor a rúško

Tréning sa bude skladať z troch častí a bude zložený z funkčných prvkov z bežného života zameraných na správne pohybové vzorce a formovanie postavy.

  1. Rozcvička
  2. Silové cviky s vlastnou váhou
  3. Vysoko intenzívny intervalový tréning (budovanie laktátovej kapacity)

Dosť bolo cvičenia doma, konečne sa treba nadýchať čerstvého vzduchu a buď si istý, že ťa to vystrelí až do vesmíru! Veľmi sa teším, že sa konečne budem môcť aj osobne stretnúť s ľuďmi, ktorí s nami pravidelne cvičia a že si zamakáme pekne spolu.“ Maroš Molnár

Akcia bude prebiehať v súlade s nariadeniami hlavného hygienika Slovenskej republiky a budú dodržané všetky hygienické podmienky a normy. Pre účasť na tréningu je nutné byť vopred prihlásený. 

REGISTRUJ SA ČÍM SKÔR!

Nakoľko je počet cvičiacich obmedzený iba na 50 ľudí, potrebujeme vedieť, že s tebou môžeme počítať. Kto sa skôr zaregistruje, ten bude mať možnosť dať si spolu s Marošom do tela!

Celý tréning je bezplatný, takže stačí zadať tvoje meno, emial a telefonický kontakt. Akonáhle sa ti podarí prihlásiť, budeme sa na teba tešiť osobne.

Zdroj: redbull.sk