Report z Red Bull Maxspace týždňa v Hangairi

Pridané 04.03.2019

Od pondelka až do piatka sa z Hangairu stal raj pre všetkých fanúšikov skateboardingu. Celá barová časť bola prerobená na namakaný skatepark vďaka prekážkam, ktoré sem doniesol český rider Max Habanec zo svojho pražského Maxspace.

 

Jazdilo sa od rána do večera, stretli sa tu top riders z celého Slovenska a Česka aj z okolitých krajín, a nechýbal ani sprievodný program ako pondelková Welcome party, Workshop pre začiatočníkov, premietanie Maxovho skejtovo-cestovného dokumentu Skate of Mind. Celé to vybuchlo piatkovým contestom, hecovali sa na ňom tí najlepší z najlepších, padali triky, pri ktorých neplatili gravitačné zákony. Celý tento skejtový sviatok uzavrela po súťaži afterparty s DJom.

Prvé miesto si nakoniec vyjazdil náš Rišo Tury, druhé miesto obsadil český brat Martin Pek a na treťom mieste skončil Kristián Nguyen.

maxspace contest

Zahanbiť sa nenechala ani jediná holka v súťaži. Dominika „Jenny“ Králiková si vyjazdila 7. miesto a počas týždňa sa aj ako prvá baba odvážila zijsť kicker na skejte!

 

https://www.instagram.com/p/BuW4QHGA19m/

 

V juniorskej kategórii do 16 rokov sa na prvé miesto prejazdil Daniel Glonda, druhý skončil Samo Roman, za ním Martin Maliaček a na štvrtok mieste Max Šesták. 

Ak sa ti na piatkový contest nepodarilo prísť alebo ho chceš zažiť ešte raz, sleduj video!

Red Bull Maxspace on Tour – Hangair

Nepodarilo sa ti prísť pozrieť na piatkový Red Bull Maxspace contest, alebo by si si ho chcel dať ešte raz? Tak sleduj toto vidko od Juro Danko

Uverejnil používateľ Hangair Utorok 5. marca 2019

video: Juro Danko
foto: Filip Nagy (Red Bull SK)