Red Bull Rampage 2021 LIVE STREAM

Pridané 13.10.2021

Red Bull Rampage – jedno z najväčších športových podujatí sa opäť blíži a ty si ho môžeš užiť na live premietaní u nás v Hangairi! Okrem streamu ťa čaká aj welcome drink, tombola o Red Bull merch, afterka s DJ a mnoho aktivít! 

Počasie hlási dobré správy, takže si spolu dáme vonku opekačku s kamošmi pri pivku a hot drinkoch.

Chceš vedieť o Red Bull Rampage viac? Alebo spoznať riderov, ktorí budú jazdiť? Toto všetko ako aj víťazné jazdy z minulých rokov a iné zaujímavosti nájdeš na www.redbull.sk/rampage

PROGRAM
Warm-up: 17:00
Premietanie: od 19:00
Afterka po premietaní.

Vstupné je free!
Tombola: 3€/lístok

Počas eventu si budeš môcť vyskúšať aj Hangair kicker do penového bazéna za extra výhodnú cenu 5€/3 hodiny namiesto pôvodných 10€!

Na akcií Red Bull Rampage nás podporí Muc-Off Slovenská republika, ktorý nám do tomboly dodá čističe na bicykle! Priamo na mieste sa budeš môcť zúčastniť aj workshopu o tom, ako správne umyť bike a ako sa oň starať.

Ďalším partnerom akcie bude aj Ground Cycling Store Trnava a ich Lukáš Učeň https://www.instagram.com/lukoucen/ – na evente ťa budú čakať so servisným kittom a workshopom, ako správne servisovať bike. V tombole budeš môcť vyhrať zľavové poukážky na servis s vyzdvihnutím a odovzdaním biku priamo u zákazníka a nejaké maličkosti.

Na základe aktuálnych opatrení je režim prevádzky OTP – viac info hangair.sk/oznamy/rezim-otp/