Dá sa zabaviť 150 dospelákov počas celého dňa? Nám sa to podarilo

Pridané 25.04.2018

Spoločnosť Exponea chcela pre svojich zamestnancov team building, ktorý by jednoznačne vyčnieval z radu podobných, katalógových aktivít. Požadovali niečo akčné, zaujímavé pre rôznorodú skupinu ľudí, ale zároveň komfortné po všetkých stránkach. Hľadali špičkovo vybavený priestor pre 150-členný tím komunikujúci prevažne v angličtine, ktorému by sa počas celého dňa niekto aktívne venoval. Neľahké zadanie.

 

Nuda nehrozí

Zamestnanci Exponey mali z hľadiska programu niekoľko požiadaviek. Potrebovali ľudí rozdeliť do skupín, ktoré by mali kompletný servis, boli spolu, no zároveň sa navzájom nerušili. Počas dňa mali totiž jednotlivé tímy sériu prednášok, k čomu potrebovali zodpovedajúce priestory aj technické zabezpečenie. Okrem toho zaujímavé aktivity pre nesúrodú skupinu ľudí a samozrejme zónu na oddych. My sme náš Hangair upravili tak, aby bol spokojný každý jeden z nich.

 

 

 

Športovisko bez obmedzení

Hangair je v prvom rade unikátne športovisko, ktoré je však multifunkčné po všetkých stránkach. Preto sme urobili viacero rýchlych, kozmetických úprav a pripravili ho na nezabudnuteľný celodenný event. Priestor obchodu sme vyplnili tullivakmi, plátnom, stoličkami a XBOXom, na ktorom po prednáškach prebiehali ostré virtuálne súboje.

 

 

Horné poschodie haly bolo upravené na príjemnú chill-out zónu. V nej sme účastníkom zabezpečili perfektný catering a miesto kde si mohli oddýchnuť medzi jednotlivými časťami programu. Zároveň s tadiaľ mohli vidieť kolegov, ktorí sa práve pohybovali po pripravených „stanovištiach“ a atrakciách rozmiestnených po hale.

 
Akčné aktivity

Okrem konzolového súťaženia v prebudovanom obchode, mali účastníci k dispozícii celú halu. Teda 1000 metrov štvorcových plochy, na ktorej sa mohli do sýtosti vyblázniť, naučiť niečo nové a občas aj prekonať vlastný strach. V multifunkčnom gymnastickom priestore prebiehal kurz Yogy vrátane ukážok rôznych cvikov na zlepšenie držania tela pri sedavej práci. V posilňovni sa makalo na plné obrátky – účastníci si vyskúšali náročnosť kruhových tréningov pod dohľadom trénera.

 


 

 

Na olympijských trampolínach sa hosťom venoval reprezentant SR v gymnastike – Ivan Vargovský. Ten im ukázal, čo všetko sa na trampolínach, respektíve vo vzduchu nad nimi dá v skutočnosti robiť. Naučil ich základy a tých odvážnejších aj salto vpred, či vzad. K najvyhľadávanejším aktivitám patrili skoky na snowtubovom kolese. Účastníci si však mohli vybrať aj kolobežku, bicykel, snowboard alebo iné náčinie podľa vlastného uváženia z našej požičovne. Všetky aktivity prebiehali samozrejme pod dozorom školeného personálu.

 

Vybláznení zamestnanci

 

https://www.instagram.com/p/Bd0m4eGhmr3/?tagged=exponea

https://www.instagram.com/p/Bd5OofCF-o1/?tagged=exponea

 

Hľadáte dokonalý priestor? Už nemusíte

Hangair je flexibilné športovisko, ktoré vyhovie rôznemu zameraniu eventov ako aj množstvu ľudí.
Zabezpečíme pre vás team buildingové aktivity šité na mieru od profi športovcov až po ľudí, ktorí sa zvyknú hýbať menej. Kompletný program vieme upraviť podľa zloženia účastníkov aj priamo na mieste. Hala má vlastné parkovisko, šatne, sprchy a priestor, ktorý sa dá jednoducho upraviť pre potreby konania konferencie, či prednášky. Vyriešime pre vás aj catering podľa zvolenej úrovne a v dostatočnom rozsahu. Ak vás už omrzeli všetky paintbally, escape roomy a laser games, príďte do Hangairu zažiť niečo niečo, čo má skutočnú hodnotu.