Miška Uhrinová

Vek:
27

Odkiaľ pochádzaš?
Ta „Tota Heľpa, tota Heľpa” to je moje rodné miesto.

Aká je tvoja pozícia v Hangairi?
Načriem tu ja veru do všetkého, okrem marketingu. :) Každý deň je zo mňa iná žena. Niektoré týždne ma môžeš stretnúť ako vedúcu recepcie, ale aj ako samotnú recepčnú. Ďalšie týždne ma neuvidíš, lebo počítam veci v sklade, telefonujem s našimi dodávateľmi alebo som zahrabaná v kancelárii pod kopou papierov a tabuliek. Občas sa však môžeme stretnúť na pohovore, keď Ti vysvetľujem aké skvelé je pracovať pre Hangair.

Ako si sa dostala do tímu Hangair?
Išla raz partia Hangair Crew po robote na pivo. Keďže som oslavovala narodky, moji kamoši a kamoši z Hangair Crew sa spojili, lebo čím viac nás je, tým je lepšia zábava. Po oslave som sa dozvedela, že crew hľadá posilu, tak som sa spojila s človekom, s ktorým som si pár dní pred tým štrngala pohárikom a ani neviem ako už som sedela na recepčnej stoličke. Postupne som si skúsila aj mixovať mlieko za barom (snáď je už to capuccinno obstojné, aj keď latte art to ešte nie je) až som sa dostala k mixovaniu drinčíkov. Sem tam som pomohla aj pri dozore športoviska. Všetci, čo ma poznajú vedia, že ja a upratovanie sme dosť dobrí kamoši, takže vysávať gymnastickú plochu bol zaslúžený relax po šichte. :D

Takto som postupne za tých pár rokov vyskúšala všetky pozície, až som ukotvila v kancelárii. Teraz som tá, ktorá je na telefóne a rozdáva rady a odpovede na otázky svojim mladším kolegom.

Prečo si si vybrala prácu v Hangairi?
Sadla som si na recepčnú stoličku, zavreli sa za mnou dvere a už som nejako neodišla. Hangair mi prirástol k srdcu, hlavne ľudia, ktorí tu dotvárajú úžasnú atmosféru. Každý človek, ktorý aspoň chvíľu pracoval vie, že nie je nič drahšie a vzácnejšie ako dobrý kolektív. Ten som tu našla a držím sa ho, pretože viem, že nie sme len kolegovia. :)

Čo máš rada na práci v Hangairi?
Mám rada svoju každodennú pracovnú rutinu, ale páči sa mi, že ma z nej vždy vytrhne niečo nové, čo treba vyriešiť, s čím sa treba popasovať. Ako spomínam v odpovediach vyššie, milujem kolektív, v ktorom pracujem.

Šport, ktorým najviac žiješ:
Ach, smútim, keď čítam túto otázku. Kým som žila doma v Nízkych Tatrách na lyžiach som bola vždy, keď sa dalo a keď sa nedalo zodierala som tenisky pri behaní z dediny do dediny cez polia. Teraz v Bratislave som sa akosi neaklimatizovala a spadla som skôr do kategórie rekreačného športovca. Výhodou je, že vždy skúsim niečo nové – raz behám po Dúbravke, plávam v bazéne či nečakane potím tričká v posilke. Tanec je v mojom srdci stále číslo 1, aj keď už nie som členom žiadnej skupiny, tancujem aspoň po byte a oklepávam prach zo stropu susedov podomnou. :D

Napíš niečo o sebe alebo sa opíš tromi slovami:
Čo ma vystihuje je poriadok a organizácia. Všetci vedia, že keď je recepčný pult už raz umytý, už sa ho netreba zbytočne dotýkať a capkať po ňom, lebo Miška potom nie je vľúdna. :D Myslím si, že som zodpovedná a tolerantná. Milujem vôňu čerstvo pokosenej trávy a sviečky, sviečky sú tie, ktoré dotvárajú atmosféru. Čo naopak naozaj nemám rada sú netolerantí ľudia a kokos.

Aké sú tvoje záľuby? Čo robíš, keď práve nepracuješ?
Keď nepracujem, čítam. Keď nečítam, som von, v prírode, leziem po vŕškoch, kopcoch, horách. Keď neleziem po horách, tak určite niečo pestujem na balkóne, v záhradke, v kvetináči, kdekoľvek sa dá. A keď nepestujem, tak trávim čas s ľuďmi, ktorých milujem.

Tvoj instagramový profil:
Ľudia z môjho okolia vedia, že veľmi nežijem sociálnymi sieťami. Ale za
to ma občas môžeš nájsť na fotkách mojich kamošov a kolegov s jedinečným vylastných hashtagom: „miskanemainstagram”