BRATISLAVSKÁ SKATEBOARDOVÁ LIGA

Kolo série Hangair Bratislavská Skateboardová Liga s price pool 650€ je tu! 

Už v nedeľu 23.10.2022 o 10:00 sa uskutoční nulté kolo podujatia Hangair Bratislavská Skateboardová Liga, ktoré organizuje Športový klub Hangair v spolupráci so Slovenským rýchlokorčuliarskym zväzom. Podujatie sa bude konať v Urban Parku Tbiliská v mestskej časti Bratislava – Rača.

Príďte sa pozrieť na najlepších slovenských skateboardistov a skateboardistky, alebo sa rovno pridajte medzi súťažiacich a vyjazdite si ceny od Hangairu alebo partnerov Chillstore a Nilio, či dokonca price money!

Súťažiť sa bude v troch kategóriách a to U16 (do 16 rokov), OPEN MUŽI a OPEN ŽENY. Okrem toho sa bude jazdiť aj BEST TRICK, taktiež o skvelé ceny a price money. Podujatie je určené všetkým úrovniam jazdenia. 

Štartovné je FREE, registrácia bude prebiehať priamo na mieste (9:00 – 11:00).

Všetky tri kategórie sa budú jazdiť formou jamu v celom skateparku. Muži budú rozdelení do skupín po troch a každá skupina bude mať 3 minúty na to, aby počas ich jamu predviedli tie najlepšie triky, a rovnako to bude aj pri ženskej kategórii. Tí najlepší sa stretnú vo finálovom kole, kde každý rider dostane svoju “minútu slávy” a zajazdí to najlepšie, čo vie. 

Kategória do 16 rokov bude mať jam formou dvojminútovej jazdy, v ktorej sa bude brať do úvahy aj best trick. 

V každej kategórii budú na záver vyhlásené prvé tri miesta, ktoré získajú skvelé price money a vecné ceny od partnerov.

Vďaka nášmu partnerovi Captain Morgan bude okrem jamu prebiehať aj “BEST TRICK”. Jazdiť sa bude pyramída a preskok cez sudy “BANG to BANG”. Najlepší trik bude ohodnotený večnou slávou a krásnymi price money!

V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presunie do Hangair indoor skateparku.

KEDY: 23.10.2022 od 9:00
KDE: URBAN PARK TBILISKÁ – RAČA (BRATISLAVA)
KATEGÓRIE: DO 16 ROKOV / OPEN MUŽI / OPEN ŽENY

ORIENTAČNÝ PROGRAM
REGISTRÁCIA: 9:00 – 11:00
U16: 11:30
OPEN ŽENY: 13:00
OPEN MUŽI: 14:30
BEST TRICK: 17:00
VYHODNOTENIE: 18:00

PRICE POOL: 650€


PARTNERI