HANGAIR ZÁHRADA PRE RODINY S AKČNÝMI DEŤMI

Záhrada je perfektným miestom na trávenie času s priateľmi a deťmi, no nie každý má to šťastie, že ju má doma. Ak si chcete vychutnať večer na príjemnej terase so svojimi najbližšími, máme pre vás riešenie.

Za našou halou nájdete ideálny priestor pre svoju rodinu a akčné deti. Decká sa vybláznia v skateparku a rampe, vy si môžete posedieť pri čapovanom pivku alebo (ľadovej) kávičke. Ugrilujte si dobroty na našom grile alebo opečte špekačky na ohnisku. Po západe slnka si s nami pozrite akčný film vo vonkajšom kine, alebo si užite koncert v skejtovej rampe.

terasa na prenajom bratislava

Naša záhrada je super miesto aj pre oslavy. Zorganizujte parádny deň svojmu oslávencovi, pozvite kamošov a naši animátori im spravia nezabudnuteľný deň plný zábavy. A ešte sa aj naučia niečo nové.

 

skatepark bratislava

PRENAJMITE SI ZÁHRADU

Ponúkame Vám možnosť prenajať si našu záhradu so všetkým, čo k tomu patrí – ohnisko, gril, či skatepark pre všetkých mladých kolobežkárov a skejterov. V uzavretom areáli budete len vy a vaši blízki či priatelia. Čas strávite vonku na vzduchu a budete si môcť užiť krásny výhľad na Karpaty.

Maximálna kapacita: 100 osôb

Možnosť platby: prenájom priestoru alebo konzum na bare

zahrada na prenajom bratislava

CHCETE VIAC INFORMÁCIÍ? NAPÍŠTE NÁM!