OBRATNOSŤ & GYMNASTIKA & TRAMPOLÍNA

VŠEOBECNÁ POHYBOVÁ PRÍPRAVA

Individuálny/skupinový tréning, zameraný na všeobecnú športovú prípravu, pre každý druh športu (koordinácia, výbušná sila…).

Tréner: Pavol Praženica
Kapacita: 10 + 1 tréner
Veková kategória:
od 9 rokov
Termín:
 streda
Čas:
18:30 – 19:30
Dĺžka lekcie:
60 minút

Celý deň sedíte za počítačom či v aute? Celý deň plníte stresujúce úlohy? Bolí Vás chrbát? Alebo máte chuť si zašportovať na netradičnom mieste ako je HANGAIR? Sme v 21. storočí a naše telo si na to ešte nezvyklo. No v HANGAIR mu vieme dať presne to, čo potrebuje, pod dohľadom skúsených trénerov.


Tréning bežného moderného človeka by mal vylepšiť, ochrániť pohybovú funkciu tela. My v HANGAIR sme presvedčení, že dobrý tréning musí obsahovať niečo viac, ako napríklad funfactor akým je najväčšia, verejnosti dostupná trampolína na Slovensku. Základné gymnastické prvky, ktoré dokážu posúvať limity ľudského tela a zabezpečiť dostatok endorfínov do pracovných dní.


Naši skúsení tréneri zamestnajú Vaše telo a vyčistia Vašu hlavu. Cvičenie s Vlastným telom alebo s váhami, gymnastické prvky alebo skoky na trampolínach jednoducho a zaujímavo rozpohybujú Vaše telo, dostatočne ho zabavia a zrelaxujú.


Ak chcete nie len vyzerať dobre, ale sa tak aj naozaj cítiť, tréning človeka 21. storočia Vám to pomôže dosiahnuť. Tréning vždy prispôsobujeme potrebám a schopnostiam klienta.

Prihlásiť sa